Be Mike‘o Jameso likusi Maskvos CSKA (22-10) tęsia solidžią atkarpą Eurolygoje.

22
9
75%
3/4

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 97:72 (21:17, 26:17, 29:13, 21:25) susitvarkė su Maskvos srities „Chimki“ (4-28) krepšininkais ir pasiekė jau ketvirtąją pergalę paeiliui.

CSKA į priekį šovė antrajame kėlinyje. Gabrielis Lundbergas atseikėjo tritaškį, Tornikė Šengelija bei Michaelas Ericas pelnė po dvitaškį ir atkarpą 9:2 laimėję šeimininkai įgijo 13 taškų pranašumą – 43:30.

Itoudžio kariauna reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Lundbergas smeigė dar vieną tolimą metimą, Šengelija pelnė taškus su pražanga, Nikita Kurbanovas realizavo baudas, Johannesas Voigtmannas atseikėjo tritaškį, o CSKA spurtavo 20:6 bei susikrovė triuškinamą persvarą – 69:40.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, per kurį „Chimki“ į rungtynes nebesugrįžo. Andrejus Malcevas šiame mače vertėsi be Aleksejaus Švedo, kuriam dvikovoje su Vilerbano ASVEL lūžo dešiniosios rankos pirštas.

Nugalėtojų gretose tarp rezultatyviausių buvęs Lundbergas surinko 16 taškų (5/7 dvit., 2/3 trit., 0/2 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus, po 1 atkovotą ir perimtą kamuolį, 1 klaidą bei 14 naudingumo balų.

Tuo metu Voigtmannas taip pat pridėjo 16 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą bei 22 naudingumo balus.

CSKA: Johannesas Voigtmannas (5/6 dvit., 9 atk. kam.) ir Gabrielis Lundbergas (5/7 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd.) po 16, Michaelas Ericas 14 (7/9 dvit., 5 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 13, Tornikė Šengelija 11 (5/7 dvit., 4 kld.), Willas Clyburnas 10 (4/4 dvit.), Janis Strelnieks 8 (2/4 trit.).

„Chimki“: Jordanas Mickey 16 (5/10 dvit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 6 per. kam.), Sergejus Karasiovas 15 (2/3 trit.), Errickas McCollumas 14 (4/9 dvit., 1/5 trit.), Jevgenijus Voronovas 9 (2/3 trit.).