Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Prastai už Atlanto susiklostė vakaras Domantui Saboniui. Lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (21-26) pralaimėjo, o Sabonis nebaigė rungtynių dėl traumos.

23
30
10
57%
4/7

Indianos klubas namuose 97:114 (24:28, 25:32, 27:24, 21:30) nusileido Šarlotės „Hornets“ (25-23).

24-erių aukštaūgis iš Lietuvos trečiajame kėlinyje pasuko kairę čiurną ir lemiamame ketvirtyje ant parketo nebepasirodė. Traumos rimtumas paaiškės po išsamesnių tyrimų.

Sabonis ant parketo išbuvo 27 minutes ir per jas spėjo pelnyti 8 taškus (4/7 dvit.), atkovoti 10 kamuolių, atlikti 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklysti.

Be Sabonio likę šeimininkai būtent ir subyrėjo ketvirtajame kėlinyje. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui komandas dar skyrė 6 taškai (91:97), tačiau „Hornets“ spurtavo ir rungtynes užbaigė atkarpa 17:6.

„Jaučiu, kad pralaimėti mums tampa normalu. Taip negali būti ir turime stengtis tai pakeisti“, – sakė 16 taškų „Pacers“ pelnęs Carisas LeVertas.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Milesas Bridgesas, kurio sąskaitoje per 31 minutę 23 taškai (4/5 dvit., 4/7 trit., 3/5 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių.

„Pacers“: Carisas LeVertas 16 (3/7 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Dougas McDermottas 13 (3/6 trit.), Aaronas Holiday, T.J. McConnellas (5/7 dvit., 7 rez. perd., 2 blok.) po 12, Edmondas Sumneris (4/6 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.) ir Goga Bitadze (7 atk. kam.) po 10, Justinas Holiday 9 (2/9 trit., 6 atk. kam.), Domantas Sabonis 8 (4/7 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Hornets“: Milesas Bridgesas 23 (4/5 dvit., 4/7 trit., 10 atk. kam.), Cody Zelleris 17 (7/7 dvit.), Terry Rozieras 15 (5/14 dvit., 1/9 trit., 6 atk. kam.), Gordonas Haywardas (8 atk. kam., 6 rez. perd.), P.J. Washingtonas (5/11 dvit.) ir Bradley Wanamakeris (5/7 dvit., 4 rez. perd.) po 13, Devonte Grahamas 12 (2/7 dvit., 1/8 trit., 5/5 baud., 6 rez. perd., 5 per. kam.).