Nuotr.: Scanpix - Imago Images
Nuotr. Scanpix - Imago Images

Ilgiausiai be pergalių Eurolygoje buvusi Vilerbano ASVEL (13-20) nutraukė šešių nesėkmių seriją. T.J. Parkerio auklėtiniai nukeltos Eurolygos rungtynėse sekmadienį išvykoje 74:67 (14:22, 23:12, 20:14, 17:19) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (13-19).

6
16
100%
4/4
2

Iki šios pergalės ASVEL turėjo ilgiausią pralaimėjimų seriją Eurolygoje. Dabar seniausiai pergalės skonį ragavusi yra Berlyno ALBA (4 pralaimėjimai iš eilės).

Prieš ilgąją pertrauką perėmė iniciatyvą, ASVEL vienu metu pirmavo 12 taškų persvara (68:56), o dar likus žaisti tris minutes buvo priekyje 70:60.

„Maccabi“ spurtavo 7:0 ir po Elijah Bryanto baudos, likus žaisti 43 sek., priartėjo iki 67:70.

Kitoje atakoje Davidas Lighty nepataikė, bet Moustapha Fallas atkovojo kamuolį puolime ir dėjimu padidino pranašumą iki penkių taškų. Kitoje atakoje „Maccabi“ suklydo ir palaidojo galimybes kovoti dėl pergalės.

Tai buvo pirma Prancūzijos komandos pergalė Eurolygos rungtynėse Tel Avive nuo 1996 metų. ASVEL šį sezoną laimėjo abi dvikovas su „Maccabi“.

„Maccabi“: Draganas Benderis 15 (8 atk. kam.), Scottie Wilbekinas ir Tyleris Dorsey po 14, Ante Žižičius 12 (8 atk. kam.).

ASVEL: Norrisas Cole’as 17, Antoine’as Diot ir Guerschonas Yabusele (10 atk. kam.) po 9.