Nuotr.: Zuma press – Scanpix
Nuotr. Zuma press – Scanpix

Sankt Peterburgo „Zenit“ (19-3) VTB Vieningoje lygoje iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės bei reguliariajame sezone užsitikrino pirmąją vietą.

Daugiausia pelno: Mike James

Artūras Gudaitis nebuvo registruotas rungtynėms, bet Xavi Pascualio kariauna namuose 81:77 (23:14, 23:24, 20:11, 15:28) palaužė Maskvos CSKA (15-6).

Iki reguliariojo sezono pabaigos „Zenit“ liko dar dvejos rungtynės, tačiau jau dabar aišku, kad nei antroje vietoje esanti Kazanės UNIKS, nei 3-4 pozicijas užimančios CSKA ir Krasnodaro „Lokomotiv“ Sankt Peterburgo krepšininkų neaplenks.

„Zenit“ šį sezoną Vieningoje lygoje CSKA klubą įveikė abu kartus.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Zenit“ turėjo 18 taškų persvarą (69:51), bet CSKA spurtavo 20:3 ir priartėjo iki minimalaus skirtumo (71:72).

Galiausiai Kevinas Pangosas pelnė septynis taškus be atsako ir „Zenit“ mačą baigė užtikrintai.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Pangosas per paskutines 3 minutes pelnė visus 9 savo taškus.

„Zenit“: Willas Thomasas 18 (8 atk. kam.), Billy Baronas 15, Denisas Zacharovas 12, Kevinas Pangosas 9 (7 rez. perd.), Mateušas Ponitka 7.

CSKA: Willas Clyburnas (7 atk. kam.) ir Johannesas Voigtmannas po 19, Danielis Hackettas 17, Tornike Šengelija 10.