Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Nesėkmę Vokietijos čempionate patyrė Osvaldo Olisevičiaus atstovaujamas Bairoito „Medi“ (11-16).

Daugiausia pataiko: Jalen Reynolds

Raoulio Kornerio auklėtiniai išvykoje 62:83 (19:18, 10:26, 18:17, 15:22) neprilygo Miuncheno „Bayern“ krepšininkams (22-6).

Nepaisant pralaimėjimo, Olisevičius buvo vienas rezultatyviausių savo ekipos krepšininkų ir per 31 minutę pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

„Bayern“ gretose ryškiausiai žibėjo Paulis Zipseris. Aukštaūgis per 25 minutes surinko 19 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), 4 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą ir 23 naudingumo balus.

Su 11 pergalių per 26 turus Bairoito klubas rikiuojasi 10-oje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu su 22 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais esanti Miuncheno ekipa žengia trečia.

„Bayern“: Paulis Zipseris 19, Jalenas Reynoldsas 18 (6 atk. kam.), JaJuanas Johnsonas 13 (6 atk. kam.), Wade'as Baldwinas (5 kl.) ir Diego Flaccadori po 10.

„Medi“: Dererkas Pardonas 18 (5 atk. kam.), Frankas Bartley 11, Andreasas Seiferthas ir Osvaldas Olisevičius po 8.