Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Stephenas Curry sužaidė vieną geriausių sezono mačų, o jo vedama „Golden State Warriors“ (24-27) iškovojo pergalę prieš vienus Rytų konferencijos favoritų.

41
37
82%
9/11
50%
5/10

San Fransisko klubas savo aikštėje dramatiškai 122:121 (28:26, 25:24, 30:38, 39:33) palaužė Milvokio „Bucks“ (32-18).

Likus 4 minutėms svečiai dar turėjo dviženklę persvarą (116:106), tačiau tuomet „Warriors“ spurtavo 14:1 ir prieš prasidedant paskutinei minutei jau turėjo trijų taškų pranašumą – 120:117.

„Bucks“ rankų nenuleido ir, likus žaisti 29 sekundes, Jrue Holiday vėl išvedė svečius į priekį – 121:120.

Vis dėlto paskutinis žodis rungtynėse priklausė šeimininkams – Andrew Wigginsas prametė iš toli, tačiau Kelly Oubre nusiėmė kamuolį puolime ir išprovokavęs pražangą sumetė abu baudų metimus (122:121).

Svečiai dar turėjo beveik 8 sekundes išsigelbėjimui, tačiau Khriso Middletono metimą blokavo Wigginsas, o Patas Connaughtonas buvo netikslus.

Fantastiškai žaidęs Curry per 37 minutes pelnė 41 tašką (9/11 dvit., 5/10 trit., 8/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus. Tai buvo trečios pagal rezultatyvumą gynėjo rungtynės šį sezoną.

Milvokio ekipos gretose pasižymėjo Khrisas Middletonas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 28 taškai (8/15 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 5 klaidos.

Šioje dvikovoje „Bucks“ neturėjo lygos MVP Giannio Antetokounmpo, kuris jaučia kelio skausmus.

„Warriors“: Stephenas Curry 41 (9/11 dvit., 5/10 trit., 8/9 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Kelly Oubre 19 (4/8 trit., 6 atk. kam.), Kentas Bazemore'as 18 (4/4 trit.), Jamesas Wisemanas 13 (6/12 dvit., 10 atk. kam.), Jordanas Poole'as 10 (6 rez. perd.), Andrew Wigginsas 9 (3/7 dvit., 1/8 trit., 2 blok.).

„Bucks“: Jrue Holiday 29 (7/11 dvit., 4/7 trit., 5 rez. perd., 8 kld.), Khrisas Middletonas 28 (8/15 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd., 5 kld.), Jeffas Teague'as 15 (2/2 trit.), Bobby Portisas 13 (3/7 dvit., 2/3 trit., 13 atk. kam.), Thanasis Antetokounmpo 10 (4/4 dvit., 5 atk. kam.).