Vakarų konferencijos lyderių akistatoje – įspūdingas reginys krepšinio gerbėjams.

25
9
43%
3/7

Namuose žaidę Finikso „Suns“ (36-14) per pratęsimą 117:113 (20:21, 31:19, 26:38, 25:24, 15:11) palaužė Jutos „Jazz“ (38-13) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės Chrisas Paulas pataikė dvitaškį ir padidino šeimininkų persvarą iki 3 taškų (102:99).

Po šio epizodo abiem komandoms sunkiai sekėsi suregzti rezultatyvius išpuolius, tačiau lemiamu metu prabilo Donovanas Mitchellas, kuris likus 10,8 sekundės smeigė tolimą metimą ir taip išplėšė pratęsimą – 102:102.

Pratęsime viskas vėl sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Likus žaisti 1 min. 24 sek. Mike‘as Conley atliko sėkmingą reidą link krepšio bei sušvelnino „Jazz“ deficitą iki 3 taškų (108:111).

Vis tik prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Paulas pataikė tritaškį ir „Suns“ įgijo 6 taškų pranašumą – 114:108. Mitchellas bei Conley atsakė taikliais dvitaškais bei priartino „Jazz“ iki dviejų taškų (112:114).

Tuomet, likus 12,2 sekundės, Devinas Bookeris pataikė tik vieną baudos metimą ir „Jazz“ vėl sužibo viltis išplėšti pratęsimą. Kamuolys dar kartą buvo patikėtas Mitchellui, tačiau prieš jam paleidžiant kamuolį iš toli Torrey Craigas spėjo pažeisti taisykles, dėl ko „Jazz“ lyderis metė dvi, o ne tris baudas.

Vis dėlto Mitchello ranka sudrebėjo ir jis realizavo tik vieną baudos metimą, o galutinai „Suns“ pergalę įtvirtino Paulas, kuris likus 7,8 sekundės sumetė abi baudas ir padidino šeimininkų persvarą iki 4 taškų (117:113).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Bookeris per 44 minutes surinko 35 taškus (13/25 dvit., 0/6 trit., 9/10 baud.), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus bei 6 klaidas.

Paulas prie pergalės pridėjo 29 taškus (9/17 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), 9 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 5 klaidas.

Tuo metu „Jazz“ paskui save traukęs Mitchellas pelnė 41 tašką (12/23 dvit., 4/12 trit., 5/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (13/25 dvit., 0/6 trit., 9/10 baud., 6 kld.), Chrisas Paulas 29 (9/17 dvit., 3/7 trit., 9 rez. perd., 5 kld.), Deandre Aytonas 18 (9/15 dvit., 12 atk. kam., 3 blok.), Cameronas Johnsonas 11 (3/5 trit., 8 atk. kam.), Torrey Craigas 7 (2/3 trit., 5 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 41 (12/23 dvit., 4/12 trit., 5/7 baud., 8 atk. kam.), Bojan Bogdanovičius 20 (7/9 dvit., 1/8 trit.), Rudy Gobertas 16 (7/7 dvit., 18 atk. kam., 3 per. kam.), Mike'as Conley (4/9 dvit., 1/7 trit., 4 rez. perd.) ir Jordanas Clarksonas (3/9 trit.) po 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
Super rungtynės,vienos geriausių šiame sezone.Tik man tas žaidėjų išmetamas metimų kiekis užkliuvo.Bookeris su Paulu išmetė 55 metimus.Du žaidėjai metė daugiau,nei pusšimtį kartų!Ir tai dar nieko.Vienas Mitchellas išmetė 35 metimus,vienas žaidėjas!Tai komandos draugams tik ir lieka stovėti bei žiūrėti,kaip komandos zviozdos laido vieną metimą po kito.