Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Gabrielis Lundbergas sužaidė geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje, o jo vedama Maskvos CSKA (23-10) iškovojo penktąją pergalę paeiliui.

23
30
80%
4/5
3

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 88:70 (18:15, 24:21, 16:24, 30:10) nugalėjo Vilerbano ASVEL (13-21) krepšininkus.

Vilerbano ekipai tai buvo paskutinės šio sezono rungtynės Eurolygoje. Prancūzijos klubas reguliarųjį sezoną užbaigė iškovojęs 13 pergalių per 34 turus ir galutinėje rikiuotėje užėmė keturioliktąją vietą.

Tuo metu CSKA užsitikrino antrąją vietą reguliariajame sezone. Trečioje vietoje esantis Stambulo „Anadolu Efes“ (22-11) likus 1 turui atsilieka viena pergale, tačiau net jei CSKA patirs nesėkmę, o turkai laimės, rusai išliks ant antrojo laiptelio, nes turi geresnį tarpusavio taškų santykį.

Nepakils Rusijos klubas ir iki pirmosios vietos. 1 pergale priekyje esanti „Barcelona“ (23-9) prieš CSKA šį sezoną laimėjo abejas rungtynes ir turi ryškų tarpusavio taškų pranašumą.

Likus 9 minutėms prancūzai turėjo 2 taškų pranašumą (60:58), tačiau tuomet rusai įjungė aukštesnę pavarą, surengė įspūdingą spurtą 30:10 ir rungtynes laimėjo 18 taškų persvara (88:70).

Rezultatyviausiai CSKA gretose žaidė Lundbergas, kuris per 24 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

Tai buvo geriausios dano rungtynės per jo Eurolygos karjerą.

ASVEL nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Guerschonas Yabusele. Puolėjo sąskaitoje – 23 taškai (4/4 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos ir 26 naudingumo balai.

CSKA: Gabrielis Lundbergas 23 (5/7 dvit., 3/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 30 naud.), Michaelas Ericas 21 (10/14 dvit., 9 atk. kam., 3 per. kam., 27 naud.), Johannesas Voigtmannas 13 (3/4 trit.), Darrunas Hilliardas 8 (2/8 trit.), Danielis Hackettas ir Janis Strelnieks po 7.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 23 (4/4 dvit., 4/6 trit., 26 naud.), Norrisas Cole'as 15 (3/7 dvit., 3/5 trit., 4 rez. perd.), Antoine'as Diot 8 (2/3 trit.).