Sezoną Eurolygoje Berlyno ALBA (12-22) užbaigė su trenksmu.

21
100%
2/2
2

Aito Garcios Reneseso auklėtiniai namuose 81:58 (24:22, 25:8, 17:16, 15:12) sutriuškino „Crvena Zvezda“ (10-24) krepšininkus.

Abejoms ekipoms tai buvo paskutinės Eurolygos rungtynės šiame sezone. ALBA galutinėje rikiuotėje liko trylikta, „Crvena Zvezda“ priešpaskutinė – septyniolikta.

Rungtynes galutinai šeimininkai perlaužė po ilgosios pertraukos, kuomet spurtavo 11:3 ir po Marcuso Erikssono tolimo šūvio trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo 25 taškų pranašumą (66:41).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Peytonas Siva, kuris per 23 minutes pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 3/8 trit., 2/2), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

ALBA: Peytonas Siva 17 (3/8 trit., 8 rez. perd.), Simone Fontecchio 13 (3/7 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), Marcuass Erikssonas 12 (4/6 trit.), Benas Lammersas 8 (4/6 dvit.).

„Crvena Zvezda“: Marko Simonovičius 12 (4/7 trit.), Jordanas Loydas 10 (2/8 dvit., 2/4 trit.), Ognjenas Dobričius 8 (3 per. kam., 4 kld.), Landry Nnoko (3/8 dvit., 11 atk. kam.) ir Dejanas Davidovacas po 7.