Nuotr.: Scanpix Baltics
Nuotr. Scanpix Baltics

Pirėjo „Olympiakos“ (16-18) pergalingai užbaigė Eurolygos sezoną. Graikijos klubas paskutinėse rungtynėse namuose 82:75 (24:18, 18:23, 21:14, 19:20) įveikė turnyro autsaiderę Maskvos srities „Chimki“ (4-30), kuri vertėsi be Aleksejaus Švedo.

20
31
75%
6/8
11

Sulig šiomis rungtynėmis „Olympiakos“ užbaigė savo sezoną, kadangi klubas nerungtyniauja Graikijos lygoje. „Olympiakos“ Eurolygoje su 16 pergalių užėmė 12 vietą.

„Chimki“ su keturiais laimėjimais ir 30 pralaimėjimų liko paskutinėje pozicijoje.

Nuo 2016-2017 m. sezono, kuomet nebeliko „Top 16“ etapo, Eurolygos blogiausias rezultatas buvo 25 pralaimėjimai. Visgi šį antirekordą „Chimki“ kur kas padidino.

Maskvos klubas sezono pabaigoje patyrė tris nesėkmes iš eilės. Nuo artimiausios varžovės Belgrado „Crvena Zvezda“ „Chimki“ atsiliko šešiomis pergalėmis.

Trečiojo kėlinio antroje pusėje „Olympiakos“ turėjo tik 1 taško persvarą (54:53), bet tuomet spurtavo 11:2 ir ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklę persvarą (65:55).

Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms Georgios Printezis tritaškiu pelnė savo 14-ąjį tašką ir „Olympiakos“ suteikė 13 taškų persvarą (79:66). Jos svečiai per likusį laiką nepanaikino.

Pirėjo komandai Saša Vezenkovas per 30 minučių pelnė 20 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 5/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 31 naudingumo balą.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 20 (6/8 dvit., 5/6 baud., 11 atk. kam., 31 naud. bal.), Georgios Printezis 14 (4/4 dvit.), Octaviusas Ellisas 11 (5/6 baud., 7 atk. kam.), Vassilis Charalampopoulos (2/2 trit.), Kosta Koufos (5/6 dvit.) ir Shaquielle'as McKissicas (3 per. kam.) po 10.

„Chimki“: Errickas McCollumas 17 (4/11 dvit., 2/6 trit., 7 rez. perd., 5 kld.), Jegoras Vialcevas 14 (4/5 trit.), Sergejus Karasiovas 12 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Sergejus Monia (2/2 trit., 6 atk. kam.) ir Jevgenijus Voronovas (2/3 trit.) po 8.