Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Stephenas Curry demonstruoja įspūdingą formą, o jo vedama „Golden State Warriors“ (25-28) grįžo į pergalių kelią.

38
36
53%
8/15
100%
4/4

San Fransisko klubas savo aikštėje 125:109 (32:30, 33:18, 29:32, 31:29) įveikė Hjustono „Rockets“ (14-39) krepšininkus.

Šeimininkai nuo varžovų pabėgo dar prieš pertrauką (65:48), o solidžią persvarą „Warriors“ padėjo išlaikyti įspūdingai žaidęs Curry.

Gynėjas trečiajame kėlinyje pataikė 5 tritaškius bei pelnė 23 taškus iš komandos 29.

Iš viso Curry per 34 minutes pelnė 38 taškus (5/6 dvit. 8/15 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo. Tai buvo šeštos paeiliui snaiperio rungtynės, kai jis pasiekė 30 pelnytų taškų ribą.

Teksaso ekipos gretose pasižymėjo Johnas Wallas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 30 taškų (6/12 dvit., 5/7 trit., 3/6 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 6 klaidos.

„Warriors“: Stephenas Curry 38 (5/6 dvit., 8/15 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Andrew Wigginsas 25 (10/16 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 2 blok.), Jordanas Poole'as 21 (5/6 dvit., 3/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Mychalas Mulderas 10.

„Rockets“: Johnas Wallas 30 (6/12 dvit., 5/7 trit., 7 rez. perd., 6 kld.), D.J. Augustinas 19 (3/7 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Kelly Olynykas (5/8 dvit., 2/5 trit., 11 atk. kam.), Christianas Woodas (8/10 dvit., 7 atk. kam., 5 kld.) po 18.