Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Enesas Kanteris surengė fantastišką pasirodymą, o jo įkvėptas Portlando „Trail Blazers“ (31-21) šventė pergalę prieš Deivido Sirvydžio klubą.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Portlando ekipa savo aikštėje 118:103 (33:23, 26:27, 36:26, 23:27) įveikė Detroito „Pistons“ (16-37).

Kanteris per 37 minutes pelnė 24 taškus (9/16 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 30 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 4 sykius suklydo.

30 atkovotų kamuolių yra naujas „Blazers“ klubo rekordas.

Per pastarąjį dvidešimtmetį NBA tik dar du žaidėjai užfiksavo bent 20 taškų ir 30 atkovotų kamuolių pasirodymą – Kevinas Love'as bei Dwightas Howardas.

Kanteriui tai buvo 29-asis sezono dvigubo dublis, o jo statistika siekia 12,2 taško ir 11,9 atkovoto kamuolio per 26 minutes.

Sirvydis trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė.

„Blazers“: Damianas Lillardas 27 (5/12 dvit., 4/8 trit., 5/6 baud., 10 rez. perd.), C.J. McCollumas 26 (8/13 dvit., 3/8 trit.), Enesas Kanteris 24 (9/16 dvit., 6/8 baud., 30 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Carmelo Anthony (2/3 trit.), Nassiras Little'as (4/4 dvit.) po 11.

„Pistons“: Joshas Jacksonas 21 (5/6 trit.), Frankas Jacksonas 17 (4/4 dvit., 2/5 trit.), Saddiqas Bey 14 (4/6 dvit., 2/8 trit., 6 atk. kam.), Sekou Doumbouya 11 (4/7 dvit., 2 blok.), Masonas Plumlee (4/8 dvit., 6 atk. kam.), Hamidou Diallo po 8.

Atrinkti (0) Visi (2)
Sirvydžiui atrodo vėl atostogas treneris parūpina.Jau buvo penkiose rungtynėse iš eilės sužaidęs,minutės kildavo,bet tada iš niekur nieko Casey susisuka smegenys ir vėl neleidžia mūsiškio.Nu toks durnas treneris su tik jam pačiam suprantamom mintim.