Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Bogdanas Bogdanovičius pelnė 32 taškus, o jo vedami Atlantos „Hawks“ (29-25) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo dramatišką pergalę

Rezultatyvūs perdavimai 3

Nate'o McMilano auklėtiniai išvykoje 105:101 (33:20, 19:25, 23:32, 30:24) parklupdė Šarlotės „Hornets“ (27-25) krepšininkus.

Tai buvo šeštoji „Hawks“ pergalė per pastarąsias septynerias rungtynes bei su 29 laimėjimais per 54 turus Atlantos ekipa aplenkė šiandien įveiktus „Hornets“ krepšininkus (27-25) ir pakilo į ketvirtąją Rytų konferencijos vietą.

Iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms „Hornets“ turėjo dviženklį pranašumą (92:82), tačiau svečiai spurtavo 10:2 ir po Clinto Capelos dėjimo likus 3 minutėms išlygino rezultatą (99:99).

Netrukus Terry Rozieris pelnė dvitaškį (101:99), Capela atsakė tuo pačiu, Lou Williamsas pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio ir vanagai po ilgo laiko likus minutei išsiveržė į priekį (103:101).

Per likusį laiką šeimininkai turėjo kelis šansus išlyginti arba persverti rezultatą, tačiau metimai skriejo pro šalį, o „Hawks“ pergalę taikliomis baudomis įtvirtino Bogdanovičius (105:101).

Nugalėtojų gretose ryškiausiai žibėjo Bogdanovičiaus žvaigždė. Serbas per 40 minučių pelnė 32 taškus (1/6 dvit., 8/16 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šarlotės ekipoje išsiskyrė Milesas Bridgesas, kuris per 40 minučių pelnė 23 taškus (6/7 dvit., 3/10 trit., 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Galingi Bridgeso dėjimai:

„Hornets“: Milesas Bridgesas 23 (6/7 dvit., 3/10 trit., 7 atk. kam.), Terry Rozier 18 (3/8 dvit., 4/9 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Devonte Grahamas 16 (5/12 trit., 7 rez. perd.), Bradley Wanamakeris 13 (6/9 dvit., 5 rez. perd.), Jalenas McDanielsas 9, P.J. Washingtonas 8 (2/5 trit.).

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 32 (8/16 trit., 6/7 baud., 26 naud.), Clintas Capela 20 (8/12 dvit., 15 atk. kam., 27 naud.), Brandonas Goodwinas 17 (4/4 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Lou Williamsas 13 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Kevinas Huerteris 10 (3/7 dvit., 1/6 trit., 7 rez. perd.), Solomonas Hillas 8 (2/5 trit., 7 atk. kam.).