Nuotr.: USA Sports Today-Scanpix
Nuotr. USA Sports Today-Scanpix

Įspūdingai rungtynes užbaigę Bostono „Celtics“ (28-26) pratęsė pergalingą seriją.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Brado Stevenso auklėtiniai išvykoje 105:87 (16:27, 29:24, 29:28, 31:8) susitvarkė su Denverio „Nuggets“ (34-19) ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 2 min. 17 sek. Facundo Campazzo smeigė tritaškį ir šeimininkų pranašumą padidino iki 14 taškų – 79:65.

Vis tik Jaylenas Brownas surinko 4 taškus iš eilės, Kemba Walkeris pridėjo dvitaškį bei du taškus su pražanga ir ketvirtį spurtu 9:0 užbaigę „Celtics“ grįžo į rungtynes – 74:79.

Bangą pagavę svečiai nesustojo ir lemiame ketvirtyje. Brownas bei Walkeris pelnė po dar du taškus, Romeo Langfordas realizavo baudas ir išvedė „Celtics“ į priekį – 80:79.

Svečiai rungtynes perlaužė ketvirtojo kėlinio viduryje. Jaysonas Tatumas pataikė dvitaškį bei tritaškį, Robertas Williamsas įkrovė iš viršaus, Grantas Williamsas atliko sėkmingą reidą link krepšio, o „Celtics“ spurtavo 11:0 bei įgijo solidų pranašumą, kurio pakako iki pat susitikimo pabaigos – 96:82.

Apskritai, „Celtics“ ketvirtąjį kėlinį laimėjo 31:8, o „Nuggets“ dar pirmajame ketvirtyje pirmavo 27:13.

„Mums kažko reikėjo, kad įsibėgėtume, – sakė Stevensas. – Nuoširdžiai maniau, kad galime apversti rungtynes, kai rezultatas buvo 62:76.“

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Tatumas pelnė 28 taškus (7/16 dvit., 2/7 trit., 8/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

„Manau, kad tiesiog pradėjome žaisti intensyviau, – teigė „Celtics“ lyderis. – Kur kas geriau komunikavome, pradėjome keistis ginamaisiais. Tai taip pat labai padėjo.“

„Nuggets“ paskui save tempęs Nikola Jokičius surinko trigubą dublį – 17 taškų (6/13 dvit., 0/2 trit., 5/7 baud.), 11 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 22 (8/11 dvit., 1/12 trit., 11 atk. kam.), Nikola Jokičius 17 (6/13 dvit., 5/7 baud., 10 atk. kam., 11 rez. perd.), Facundo Campazzo 14 (3/3 trit., 4 rez. perd.), Willas Bartonas 13 (3/8 dvit., 6 atk. kam.), Aaronas Gordonas (7 atk. kam.) ir P.J. Dozieras po 7.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 28 (7/16 dvit., 2/7 trit., 8/8 baud., 10 atk. kam.), Jaylenas Brownas 20 (6/8 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam., 2 blok.), Kemba Walkeris (6/8 dvit., 0/7 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Marcusas Smartas (2/6 trit., 5 rez. perd.) po 14, Robertas Williamsas 10 (5/6 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Tristanas Thompsonas 9 (4/6 dvit.).