Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Brandonas Ingramas ir Zionas Williamsonas kartu surinko 64 taškus, o jų traukiama Naujojo Orleano „Pelicans“ (25-29) NBA mače savo aikštėje 117:110 (31:19, 37:26, 18:29, 31:36) įveikė Sakramento „Kings“ (22-32).

Rezultatyvūs perdavimai 7

Ingramas per 33 minutes pelnė 34 taškus (8/10 dvit., 3/8 trit., 9/10 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 5 sykius suklydo.

Williamsonas per 39 minutes pridėjo 30 taškų (13/21 dvit., 4/8 baudų), 6 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Williamsono epizodai:

„Pelicans“ jau antrajame kėlinyje svečius triuškino 26 taškais (66:40).

Artėjant paskutinėmis minutėms „Kings“ priartėjo iki 5 taškų skirtumo, o likus 14 sekundžių De'Aaronas Foxas deficitą galėjo sumažinti iki 1 taško, tačiau jis nepataikė, o galiausiai „Pelicans“ šventė pergalę.

Ingramo epizodai:

Sakramento ekipos gretose nesustabdomai žaidė De'Aaronas Foxas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 43 taškai (10/17 dvit., 5/13 trit., 8/15 baudų), 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Kings“ suklupo septintą kartą iš eilės. Šiuo metu NBA tai yra prasčiausias rezultatas.

Kovo 30 dieną „Kings“ buvo laimėjusi 5 kartus iš eilės ir vos viena pergale atsiliko nuo Vakarų konferencijoje dešimtoje pozicijoje buvusios „Golden State Warriors“.

Po to Sakramento klubas įkrito į pralaimėjimų liūną ir dabar yra 12-oje vietoje, o nuo 11-oje pozicijoje žengiančios „Pelicans“ atsilieka trimis pergalėmis.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (8/10 dvit., 3/8 trit., 9/10 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Zionas Williamsonas 30 (13/21 dvit., 6 atk. kam.), Ericas Bledsoe 13 (1/6 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd., 5 kld.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 43 (10/17 dvit., 5/13 trit., 8/15 baud.), Harrisonas Barnesas 16 (11 atk. kam., 3 per. kam.), Moe Harklessas 15 (5/6 dvit., 5 rez. perd.), Tyrese'as Haliburtonas (4/5 dvit., 6 rez. perd.) ir Delonas Wrightas (4/9 dvit., 4 per. kam.) po 12.

Foxo epizodai:

Atrinkti (0) Visi (3)
Dar taip nesenai Kings buvo šalia tos zonos,kuri leidžia žaisti tą turnyrą dėl patekimo į PO.Bet labai greitai smigo žemyn ir apie tai dabar jau gali tik pasvajoti.Vis kažko jiems trūksta,nors ir jaunimo gero yra,ir išreikštą lyderį Foxą turi,ir NBA veteranai Barnesas su Whiteside\'u yra.Tiesa,trenerio juk jie neturi,va kur bėda.Nes Waltoną vadinti treneriu liežuvis nesiverčia.