Domantas Sabonis užfiksavo solidų dvigubą dublį, tačiau lietuvio pasirodymą nustelbė dar geresnis Paulo George‘o sugrįžimas į Indianą.

Taškai 36
Taiklumas 13-25
Atkovoti kamuoliai 7
Rezultatyvūs perdavimai 8

Sabonio atstovaujama „Pacers“ (25-28) namuose 115:126 (34:31, 31:36, 32:33, 18:26) pripažino Los Andželo „Clippers“ (38-18) ekipos pranašumą, kuriai tai buvo jau šeštoji pergalė paeiliui.

Sabonis per 37 minutes pelnė 20 taškų (8/13 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Clippers“ prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo viso labo trimis taškais (100:97), tačiau nurūko į priekį lemiamo ketvirčio pradžioje.

Paulas George‘as pataikė dvitaškį, Nicolas Batumas įkrovė iš viršaus, Terance‘as Mannas surinko 5 taškus paeiliui, o prancūzas pridėjo taškus iš po krepšio ir svečiai įgijo dviženklę persvarą – 113:101.

Neilgai trukus Patrickas Pattersonas realizavo dvitaškį, Batumas smeigė tritaškį, o Mannas įkrovė iš viršaus ir dvikovos nugalėtojas tapo aiškus – „Clippers“ pirmavo 120:106.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs George‘as per 38 minutes surinko 36 taškus (9/18 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.), 8 rezultatyvius perdavimus, 7 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 5 klaidas.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29 (9/10 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Carisas LeVertas 26 (6/10 dvit., 1/8 trit., 11/13 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 blok.), Domantas Sabonis 20 (8/13 dvit., 13 atk. kam.), T.J. McConnellas 13 (5/8 dvit.), Justinas Holiday 8 (2/7 trit.), Edmondas Sumneris ir Aaronas Holiday po 7.

„Clippers“: Paulas George'as 36 (9/18 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Marcusas Morrisas 22 (6/9 dvit., 3/3 trit., 7 atk. kam.), Ivica Zubacas (7/8 dvit., 7 atk. kam.) ir Nicolas Batumas (4/5 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam., 5 blok.) po 14, Terance'as Mannas 12 (3/7 dvit., 2/2 trit.), Luke'as Kennardas 10 (2/3 trit., 4 rez. perd.).