Eurolygoje sužaistos paskutinės reguliariojo sezono rungtynės.

Taškai 19
Taiklumas 7-11
Atkovoti kamuoliai 3
Rezultatyvūs perdavimai 5

Nukeltose rungtynėse Maskvos CSKA (24-10) namuose 93:86 (27:19, 22:20, 25:22, 19:25) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (11-23) klubą.

Šios rungtynės nieko nelėmė abiems klubams – CSKA anksčiau užsitikrino antrąją vietą, o „Pao“ jau seniai prarado viltis žengti į atkrintamąsias.

Šeimininkai visų rungtynių metu diktavo įvykius aikštėje, tačiau Ioannis Papapetrou jau prasidėjus paskutinei minutei tritaškiu sumažino „Pao“ atsilikimą iki 5 taškų – 86:91.

Graikijos ekipa galėjo dar labiau prirartėti, nes Nikita Kurbanovas suklydo, tačiau Howardo Sant-Rosso tritaškis tikslo nepasiekė, o Gabrielis Lundbergas baudų metimais įtvirtino CSKA pergalę.

Maskvos komandai Lundbergas per 29 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Ketvirtajame kėlinyje prabilęs Willas Clyburnas aikštėje praleido 28 minutes ir per jas įmetė 18 taškų (3/7 dvit., 3/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 23 naudingumo balus.

Atėnų ekipos gretose pasižymėjo Papapetrou, kurio sąskaitoje per 32 minutes – 15 taškų (2/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 23 naudingumo balai.

CSKA jau trečiadienį pradės Eurolygos ketvirtfinalį su Stambulo „Fenerbahče“.

CSKA: Gabrielis Lundbergas 19 (4/7 dvit., 3/4 trit., 5 rez. perd., 23 naud.), Willas Clyburnas 18 (3/7 dvit., 3/3 trit., 23 naud.), Johannesas Voigtmannas 15 (4/4 dvit., 4 rez. perd.), Tornike Šengelija 11 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Darrunas Hilliardas (1/5 trit.), Janis Strelnieks (5 rez. perd.) po 7.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 15 (3/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Konstantinos Mitoglou (2/3 trit.), Shelvinas Mackas (2/5 trit., 7 rez. perd.) po 12, Howardas Sant-Roosas 11 (3/6 trit., 4 kld.), Nemanja Nedovičius (2/7 trit., 6 rez. perd.), Aaronas White'as po 10, Benjaminas Bentilas 8 (2/3 trit.).