Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Po nesėkmės „El Clasico“ Ispanijos pirmenybėse reabilitavosi „Barcelona“ (26-4).

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ekipa Kanarų salose 92:74 (31:17, 22:20, 21:19, 18:18) susitvarkė su Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo „Gran Canaria“ (13-16).

Katalonai jau pirmajame kėlinyje pabėgo į priekį (31:17) ir užtikrintai nužingsniavo link pergalės.

Sunkiai rungtynės klostėsi Dimšai. Lietuvis per 22 minutes pelnė 4 taškus (0/4 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko -2 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Nikola Mirotičius – 26 taškai (4/5 dvit., 6/10 trit.), 5 atkovoti kamuoliai ir 26 naudingumo balai per 22 minutes.

Pau Gasolis per 20 minučių pelnė 6 taškus (3/8 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

„Gran Canaria“: Seanas Kilpatrickas 14, Stanas Okoye 13, A.J. Slaughteris 11.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 26 (22 min., 6/10 trit., 26 naud.), Adamas Hanga 13 (8 rez. perd., 25 naud.), Cory Higginsas ir Rolands Šmits po 11, Kyle'as Kuričius 10.