Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Klaipėdos „Neptūnui“ (9-21) Betsafe – LKL pirmenybėse nepavyko sukurti sensacijos.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Garbingai kovoję Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 72:88 (16:17, 15:21, 20:26, 21:24) pripažino Kauno „Žalgirio“ pranašumą (23-4).

Dvikovą šeimininkai pradėjo spurtu 8:0, tačiau po Martino Schillerio paprašytos pertraukėlės žalgiriečiai atsitiesė ir net laimėjo pirmąjį ketvirtį – 17:16.

Iniciatyvą kauniečiai galutinai perėmė po pertraukos ir trečiojo kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 14 taškų – 60:46.

Šiose rungtynėse „Žalgiris“ pirmąjį savo tritaškį pataikė 35-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Thomasas Walkupas. Iš viso svečiai realizavo 3 tritaškius iš 17, klaipėdiečiai – 3 iš 18.

Rezultatyviausiai Lietuvos čempionų gretose žaidė po 18 taškų pelnę Marius Grigonis (4/8 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.) ir Thomasas Walkupas (7/8 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.). Abu krepšininkai surinko ir po 21 naudingumo balą.

Klaipėdos komandai Deividas Gailius per 23 minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Šiame mače „Žalgiris“ vertėsi be COVID-19 sergančių Nigelo Hayeso ir Patricio Garino bei traumą besigydančio Artūro Milaknio.

„Neptūnas“: Simas Galdikas (5/8 dvit.) ir Deividas Gailius (6 atk. kam.) po 13, Žygimantas Janavičius 11 (4/5 dvit., 6 rez. perd.), Norbertas Giga 10 (5/6 dvit.), Matas Jogėla 9 (4/5 dvit., 4 rez. perd.).

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas (7/8 dvit., 21 naud.) ir Marius Grigonis (4/8 dvit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 21 naud.) po 18, Rokas Jokubaitis 11 (4/6 dvit., 5 rez. perd.), Augustine'as Rubitas 10 (5/6 dvit.), Marekas Blaževičius (6/6 baud., 5 atk. kam.), Lukas Lekavičius (3/10 dvit.) po 8.