Nuotr. BNS

Prienų „CBet“ (12-18) komanda atlaikė pakilusių varžovų šturmą, sumetė lemiamas baudas ir „Betsafe-LKL“ mače iškovojo sunkią pergalę namuose, kur 90:89 (30:18, 16:23, 23:27, 20:31) palaužė „Šiaulius“ (10-19).

Rezultatyvūs perdavimai 2

Iki šio mačo Antano Sireikos kariauna buvo laimėjusi keturis kartus paeiliui.

Lemiama ataka priklausė Saulės miesto klubui, tačiau Andy Van Vlieto dvitaškis su sirena tikslo nepasiekė.

Šeimininkai galingai pradėjo dvikovą ir antrajame kėlinyje turėjo 16 taškų persvarą (40:24), bet šiauliečiai nesutriko ir viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis.

Tarpusavyje šios ekipos susitiko ketvirtą kartą, tris kartus pergalę sezone pasiekė prieniškiai.

Iškovojusi pergalę, „CBet“ ekipa išsilaiko 6-oje vietoje, šiauliečiai žengia jiems už nugaros.

Prienų komandai Martynas Pacevičius per 20 minučių pelnė 16 taškų (6/8 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Arminas Urbutis, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 22 taškai (9/9 dvit., 1/3 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos ir 32 efektyvumo balai.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 20 (7/10 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.), Martynas Pacevičius 16 (6/8 dvit., 8 atk. kam., 26 naud.), Einaras Tubutis 15 (3/6 trit., 3 per. kam.), Dominykas Domarkas 11 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Egidijus Dimša, Manu Lecomte (2/7 trit., 6 rez. perd.), Tomas Digbeu (4/4 dvit.) po 8.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 22 (9/9 dvit., 11 atk. kam., 5 kld., 32 naud.), Mindaugas Lukauskis 18 (4/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Elvaras Fridrikssonas 16 (2/6 trit., 6 rez. perd.), Eimantas Stankevičius 12 (2/6 trit.), Andy Van Vlietas 11.