Domantas Sabonis dar sykį surinko dvigubą dublį, tačiau jį nustelbė įspūdingai žaidęs Clintas Capela.

Taškai 25
Taiklumas 10-17
Atkovoti kamuoliai 24
Rezultatyvūs perdavimai 0

Šveicaro vedama Atlantos „Hawks“ (31-26) savo aikštėje 129:117 (35:23, 31:34, 28:33, 35:27) įveikė Indianos „Pacers“ (26-30) klubą.

Šeštąjį paeiliui dvigubą dublį surinkęs Sabonis per 32 minutes surinko 18 taškų (6/10 dvit., 2/4 trit.), 15 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

Lietuvis sukūrė kuriozinę situaciją, kuomet paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę po netaiklios Trae Youngo baudos sumaišė krepšį ir pataisė varžovo netaiklų metimą.

Vis dėlto šeimininkai rungtynių likimą išsprendė anksčiau, kuomet laimėjo atkarpą 17:9 ir prieš paskutinę minutę susikrovė 8 taškų pranašumą – 122:114.

Rungtynių epizodai:

Atlantos klube dominavęs Capela per 35 minutes pelnė 25 taškus (10/17 dvitaškiai), atkovojo 24 kamuolius ir blokavo 3 metimus.

Ši nesėkmė Indianos ekipai neleido pergalėmis susilyginti su 8-oje vietoje Rytuose žengiančia Šarlotės „Hornets“. Tuo metu „Hawks“ pavijo 4-oje pozicijoje žengiančią Bostono „Celtics“.

„Hawks“: Trae Youngas 34 (6/12 dvit., 3/9 trit., 13/14 baud., 5 atk. kam., 11 rez. perd.), Clintas Capela 25 (10/17 dvit., 5/9 baud., 24 atk. kam., 3 blok.), Kevinas Huerteris (5/7 trit., 9 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius (4/7 dvit., 5/11 trit.) po 23, John Collinsas, Lou Williamsas (3/9 dvit.) po 8.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29 (8/11 dvit., 3/7 trit., 8 rez. perd., 4 kld.), Domantas Sabonis (6/10 dvit., 2/4 trit., 15 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), T.J. McConnellis (9/10 dvit., 7 rez. perd.) po 18, Edmondas Sumneris 14 (5/7 dvit.), Carisas LeVertas 11 (3/8 dvit.), Mylesas Turneris 9 (1/5 trit., 11 atk. kam.).