Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Lemiamu metu iniciatyvos ėmęsis Bamas Adebayo NBA pirmenybėse dvitaškiu aidint sirenai Majamio „Heat“ (29-28) ekipai išplėšė pergalę namuose 109:107 (32:31, 32:29, 22:24, 23:23) prieš Bruklino „Nets“ (38-19).

Rezultatyvūs perdavimai 5

Likus 11 sekundžių rezultatas buvo lygus, o Adebayo priėmė kamuolį prie tritaškio linijos. Likus 3,5 sek. jis atliko prasiveržimą į kairę pusę ir išmetė aukštą metimą, kuris pasiekė tikslą ir garantavo pergalę.

Adebayo turėjo paprašyti minutės pertraukėlės, tačiau „Heat“ žvaigždė nusprendė pats užbaigti rungtynes.

„Jis viską padarė teisingai, – po mačo sakė „Heat“ treneris Erikas Spoelstra. – Bamas pažvelgė į suolą ir mes pagavome akių kontaktą. Mano rankos buvo pakeltos ir aš pagalvojau „Gerai, tegul tai būna paskutinis metimas“.

Bamas išsiskiria ne tik taškais. Tai lygoje yra nelengva, kadangi pagrindinis dalykas, į ką žmonės žiūri, yra tai, kiek pelnoma taškų. Bamas padaro daugybę dalykų, o tai dėl mūsų pasisekimo yra labai svarbu.“

Pergalingas metimas:

Majamio komandai Adebayo per 32 minutes pelnė 21 tašką (9/16 dvit.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ žaidė be susižeidusio Jameso Hardeno, o pirmajame kėlinyje prarado ir šlaunį susimušusį Keviną Durantą, kuris per 4 minutes surinko 8 taškus (1/1 dvit., 2/2 trit.).

„Kevinas jaučia skausmą, bet dar nežinome, ar tai yra sudėtinga trauma“, – po mačo sakė „Nets“ treneris Steve'as Nashas.

Duranto trauma:

„Heat“ dėl patemptos čiurnos vertėsi be savo vedlio Jimmy Butlerio.

Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms ir 20 sekundžių „Nets“ dar turėjo 6 taškų persvarą (107:101), bet Adebayo įkrovė į krepšį, Trevoras Ariza ir Goranas Dragičius pridėjo po dvitaškį, o tašką rungtynėse padėjo Adebayo.

Bruklino ekipos gretose išsiskyrė Landry Shametas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 30 taškų (3/3 dvit., 7/12 trit.), 2 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Heat“: Bamas Adebayo 21 (9/16 dvit., 15 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld.), Goranas Dragičius 18 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Kendrickas Nunnas 17 (5/8 trit.), Trevoras Ariza 15 (3/6 trit., 9 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 11 (3/8 trit.), Dewayne'as Dedmonas 10 (8/8 baud., 10 atk. kam.), Tyleris Herro 9 (3/11 dvit., 6 rez. perd.), Andre Iguodala 8 (5 rez. perd.).

„Nets“: Landry Shametas 30 (7/12 trit.), Kyrie Irvingas 20 (4/10 dvit., 2/9 trit., 6/6 baud., 9 rez. perd.), Joe Harrisas 12 (2/9 trit.), Bruce'as Brownas (4/6 dvit., 11 atk. kam.), Kevinas Durantas (4 min., 2/2 trit.) ir Jeffas Greenas po 8.

Atrinkti (0) Visi (4)
vaska
nesiseka durantui, po jo pirmu 7 sezonu maniau jis ima 1 vieta rezultatyviausiu sarase. dabr jau niekaip
2021-04-19
-1
Adebayo su Butleriu yra svarbiausi žaidėjai Heat komandoje.Abu labai daug nuveikia,o kai nėra Butlerio,tai Bamas dar ir puolime daugiau iniciatyvos pasiima.Pačius Heat galima vadinti tikra komanda,kurie supranta vienas kitą iš žvilgsnio.Ir tik užtenka susižiūrėt su treneriu,kad žinotum,ką daryt.
2021-04-19
kasioguru
o saule ir vanduo yra svarbiausi dalykai Zemes augalams. :D kada tu dalbajobe baigsi rasinet, kad sniegas baltas? :D
2021-04-19
-1
Bn
Šių metų NBA, tai lyg Europos nacionalinių rinktinių dalyvavimai atrankos turnyruose per langus. Užjaučiu tuos, kurie perkasi NBA PASS ar naudoja kitas mokamas platformas. Lyderiai taupomi atkrintamosioms. Jei prieš tai tik koks Kawhi buvo ilsinamas, tai dabar visos lygos žvaigždės komandų, kurios pretenduoja į atkrintamąsias. Absurdas tokį krepšinį stebėti, nei kokybės, nei grožio. Bent Steph gali prieš lavonus primėtyti tritaškių ir net būti minimam tarp MVP. O Silveris tyli, lyg vandens prisisėmęs į burną. Džiaugiasi, kad bent rungtynės vyksta ir vykdomi įsipareigojimai transliuotojams ir rėmėjams.