Niujorko „Knicks“ (32-27) – oficialiai karščiausia NBA lygos komanda.

Taškai 16
Taiklumas 5-16
Atkovoti kamuoliai 10
Rezultatyvūs perdavimai 7

Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 109:97 (30:33, 30:33, 31:16, 18:15) pranoko Šarlotės „Hornets“ (28-29) ekipą ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės. Tai – ilgiausia serija visoje NBA.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Derrickas Rose‘as bei Julius Randle‘as pataikė po dvitaškį, Reggie Bullockas smeigė tritaškį ir šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą – 102:90. Kadangi ketvirtasis kėlinys rezultatyvumu neišsiskyrė, tokios persvaros „Knicks“ krepšininkams pakako iki pat susitikimo pabaigos.

„Svarbiausia, kad neprarastume susikaupimo, – sakė Thibodeau. – Pradedi žiūrėti į atkrintamųjų medį, pergalių serijas ir prarandi susikaupimą prieš laukiančias rungtynes su „Hawks“. Negalime žiūrėti toliau vienos dienos ar vienerių rungtynių. Tuomet viskas klostysis savaime.“

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė R.J. Barrettas, kuris surinko 24 taškus (2/6 dvit., 6/11 trit., 2/2 baud.), 1 bloką, 1 atkovotą kamuolį ir 2 klaidas. Kanadietis 18 taškų surinko vien per trečiąjį kėlinį.

„Knicks“: R.J. Barrettas 24 (6/11 trit.), Derrickas Rose'as (7/8 dvit., 5 rez. perd.) ir Immanuelis Quickley (4/7 trit.) po 17, Reggie Bullockas (5/12 trit., 4 rez. perd.) bei Julius Randle'as (4/10 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd.) po 16, Elfridas Paytonas 7.

„Hornets“: P.J. Washingtonas 26 (4/8 dvit., 6/10 trit.), Terry Rozieras 21 (4/8 dvit., 4/9 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Milesas Bridgesas 15 (3/7 dvit., 3/9 trit., 14 atk. kam., 4 kld.), Jalenas McDanielsas 11 (5/9 dvit.), Devonte Grahamas 9 (3/7 trit., 7 rez. perd.).