Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Po dviejų mėnesių pertraukos ant parketo sugrįžęs Artūras Milaknis pataikė 3 tritaškius, o Kauno „Žalgiris“ (26-3) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo lengvą pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Martino Schillerio auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 92:68 (27:10, 29:14, 22:22, 14:22) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ (10-20) krepšininkus.

Nuo vasario 23 dienos nežaidęs Milaknis per 19 minučių pelnė 9 taškus (3/5 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Reguliariajame sezone žalgiriečiai „Dzūkiją“ nugalėjo visus 4 kartus.

Rungtynes uraganišku tempu pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje spurtavo 21:8 ir po Milaknio tolimo šūvio persvara pasiekė 30 taškų (48:18).

Antroji mačo dalis tapo formalumu. Triuškinantį pranašumą išlaikę žalgiriečiai iškovojo lengvą pergalę.

Lietuvos čempionų gretose pasižymėjo visi 12 registruotų krepšininkų.

Naudingiausiai „Žalgirio“ ekipoje žaidė Lukas Lekavičius. Gynėjas per 20 minučių pelnė 9 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 bei prarado 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Žalgiris“: Joffrey Lauvergne'as 14 (6/7 dvit.), Marius Grigonis (2/2 trit., 3 per. kam.) ir Rokas Jokubaitis (5/7 dvit., 5 rez. perd., 4 kld.) po 10, Lukas Lekavičius (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Artūras Milaknis (3/6 trit.) ir Steve'as Vasturia po 9, Karolis Lukošiūnas 8 (2/3 trit.), Paulius Jankūnas 7 (7 atk. kam.).

„Dzūkija“: Matas Jucikas 14 (5/12 dvit.), Paolo Marinelli 11 (3/6 trit.), Paulius Danisevičius 10 (2/7 trit., 4 rez. perd.), Modestas Paulauskas 7 (6 atk. kam.).