Nuotr.: BasketNews.lt/Dainius Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/Dainius Lukšta

Pirmąją vietą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe – LKL“) pirmenybėse jau užsitikrinęs Kauno „Žalgiris“ (30-3) pratęsė savo pergalių seriją.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Martino Schillerio auklėtiniai sekmadienį savo aikštėje 99:66 (30:18, 19:16, 25:13, 25:19) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (9-25) komandą.

„Žalgiriui“ visi 12 registruotų žaidėjų pelnė taškus, kai paskutinę mačo minutę po tritaškį pataikė Mantas Rubštavičius ir Karolis Lukošiūnas. Rubštavičius galėjo pelnyti ir šimtąjį tašką, tačiau mačo pabaigoje pataikė tik dvi baudas iš trijų.

Kauniečiai pirmajame kėlinyje pelnė 11 taškų be atsako ir po 10 žaidimo minučių pirmavo 30:18. Antrąjį kėlinį Steve'as Vasturia pradėjo rungtyniaudamas įžaidėjo pozicijoje ir jo vedama komanda nutolo 41:24.

Trečiajame kėlinyje „Žalgirio“ persvara pasiekė 27 taškus (72:45) ir mačo baigtis tapo aiški.

„Laimėjo stipresnė komanda, – po dvikovos sakė Kėdainių klubo treneris Marius Kiltinavičius. – Buvo epizodų, kur visai padoriai žiūrėjosi, o šiaip neturiu didelių priekaištų. Aišku, kartais negalime padaryti dalykų, kuriuos norime padaryti, bet tokia dalia.“

Ketverias šio sezono rungtynes su „Nevėžiu-Optibet“ kauniečiai šį sezoną laimėjo vidutine 38,5 taško persvara.

„Žalgirio“ kapitonui Pauliui Jankūnui tai buvo 500-osios karjeros „Betsafe – LKL“ rungtynės.

Šiame susitikime nežaidė Marius Grigonis, Thomasas Walkupas ir Patricio Garino, kuriems leista pailsėti.

„Galėjome suteikti žaidimo laiko visiems, kitiems duoti pailsėti, tai mums svarbu. Dabar žiūrime į būsimą dvikovą su „Lietkabeliu“, – sakė kauniečių treneris Schilleris.

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 15 (4/8 dvit., 2/3 trit.), Augustine'as Rubitas 14 (2/2 trit., 7 atk. kam.), Joffrey Lauvergne'aas 10 (5/7 dvit., 9 atk. kam.), Artūras Milaknis (3/7 trit.), Martinas Gebenas (5 atk. kam.) po 9, Marekas Blaževičius (4/7 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Steve'as Vasturia po 8, Lukas Lekavičius 7 (6 rez. perd.).

„Nevėžis“: Arielis Hukporti 17 (6/11 dvit., 5 atk. kam.), Martynas Pocevičius 13 (3/4 trit., 5 kld.), Julius Jucikas 10 (4/9 dvit.), Sedrickas Barefieldas 9 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Matas Razbadauskas 7.