Joelis Embiidas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, tačiau herojumi tapo jo komandos draugas Benas Simmonsas.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Filadelfijos „76ers“ (43-21) turėjo daug vargo išvykoje ir tik per pratęsimą 113:111 (37:27, 24:25, 28:27, 18:28, 6:4) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (31-32) krepšininkus.

Paskutinė ataka buvo patikėta Embiidui, kurio metimas iš vidutinio nuotolio buvo netikslus, tačiau kamuolį likus 0,1 sekundei pataisė Simmonsas.

„Žinojau, kad Embiidas atliks gerą metimą, mes juo pasitikime, o aš tiesiog buvau geroje pozicijoje ir viską sutvarkiau“, – sakė australas.

Pratęsimo galėjo ir nebūti, nes svečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo 12 taškų persvarą (91:79), o taip pat lemiamas metimas priklausė Embiidui, tačiau ir pastarasis tikslo nepasiekė.

Filadelfijos ekipos gretose išsiskyręs Embiidas per 34 minutes pelnė 34 taškus (12/20 dvit., 1/3 trit., 7/7 baud.) atkovojo 12 kamuolių, bet 4 sykius suklydo.

Mačo herojumi tapęs Simmonsas per 35 minutes surinko 5 taškus (2/6 dvit., 1/5 baud.), 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 5 rezultatyvius perdavimus.

San Antonijaus komandai Gorgui Diengas per 31 minutę pelnė 17 taškų (2/2 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“: Lonnie Walkeris 23 (6/13 dvit., 3/6 trit.), Keldonas Johnsonas 19 (5/14 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Rudy Gay 18 (5/11 dvit., 2/6 trit., 10 atk. kam., 4 kld.), Gorgui Diengas 17 (3/4 trit.), Drew Eubanksas 10 (5/8 dvit., 6 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 34 (12/20 dvit., 7/7 baud., 12 atk. kam., 4 kld.), Sethas Curry 22 (6/6 trit., 5 atk. kam.), Dwightas Howardas 14 (5/11 dvit., 11 atk. kam., 3 blok.), Danny Greenas 11 (3/12 trit., 5 atk. kam.), Shake'as Miltonas 8.