Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Los Andželo „Lakers“ vertėsi be LeBrono Jameso bei Denniso Schroderio, tačiau vis tiek sugebėjo pasiekti itin svarbią pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Franko Vogelio auklėtiniai namuose 93:89 (20:24, 25:18, 25:23, 23:24) pranoko Denverio „Nuggets“ (43-23) ir pakilo į penktąją Vakarų konferencijos vietą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Lakers“ pirmavo 86:73, tačiau tuomet „Nuggets“ kilo į šturmą.

Michaelas Porteris įkrovė iš viršaus bei smeigė tritaškį, Nikola Jokičius pelnė taškus iš po krepšio ir realizavo baudas, o Porteris pataikė dar vieną metimą ir likus pusantros minutės ekipas jau skyrė tik 2 taškai – 87:89.

Po šio epizodo Anthony Davisas ir Jokičius apsikeitė taškais, o likus 15,1 sekundės Talenas Hortonas-Tuckeris pataikė sudėtingą metimą iš po krepšio ir padidino „Lakers“ persvarą iki 4 taškų – 93:89.

„Nuggets“ paprašė minutės pertraukėlės ir kamuolys atsidūrė Facundo Campazzo rankose, tačiau argentiniečio tritaškį blokavo Davisas bei taip įtvirtino „Lakers“ pergalę.

„Lakers“ į pergalę vedęs Davisas šiąnakt surinko 25 taškus (8/17 dvit., 1/2 trit., 6/7 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 3 blokus, 1 rezultatyvų perdavimą bei 4 klaidas.

„Nuggets“ paskui save tempė Jokičius, kuris pelnė 32 taškus (11/24 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud.), 9 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką bei 2 klaidas.

Denverio ekipa šiąnakt pataikė viso labo 6 tritaškius iš 24 (25 proc.). „Lakers“ realizavo 13 tolimų metimų iš 30 (43 proc.).

„Lakers“: Anthony Davisas 25 (8/17 dvit., 6/7 baud., 7 atk. kam., 3 blok., 4 kld.), Alexas Caruso 11 (2/5 trit., 5 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (2/6 trit., 7 atk. kam.), Talenas Hortonas-Tuckeris (4/7 dvit., 5 kld.) ir Marcas Gasolis (3/4 trit., 7 atk. kam.) po 10, Wesley Matthewsas 8 (2/2 trit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (11/24 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Michaelas Porteris 19 (6/8 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam.), JaVale'as McGee 10 (5/7 dvit.), Facundo Campazzo 8 (8 rez. perd., 5 per. kam.).