Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Po Klaipėdos „Neptūno“ (13-22) krepšiu dominavęs Martynas Echodas dar antrojo kėlinio viduryje surinko dvigubą dublį, o Vilniaus „Ryto“ (26-7) pergalę LKL fronte papuošė ir karjeros rekordu.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Giedriaus Žibėno auklėtiniai be Andrew Goudelocko ir Ivano Buvos savo aikštėje laimėjo 97:76 (25:17, 20:28, 22:15, 30:16).

Echodas atkovojo 17 kamuolių, iš kurių – net 9 puolime, ir užfiksavo karjeros rekordą.

Ankstesnis 23-ejų centro geriausias rezultatas buvo 14 atkovotų kamuolių. Puolime atkovotų kamuolių rekordas siekė 7 kamuolius.

Krepšininkas per 24 minutes pridėjo 22 taškus (9/15 dvit., 4/6 baud.) ir užfiksavo 33 balų naudingumą. Pastarasis rodiklis – geriausias šį sezoną.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Neptūno“ atsilikimas dar siekė septynis taškus – 62:69, o likus keturioms minutėms – devynis taškus (71:80).

Visgi tada bangą pagavęs „Rytas“ smogė atkarpa net 17:3 ir pradėjo siautėti – 97:74.

Pralaimėjęs „Neptūnas“ prarado šansus kabintis į penktąją vietą. Klaipėdiečiai išlieka tiesioginėje kovoje su „Šiauliais“ dėl šeštosios pozicijos.

„Rytas“: Martynas Echodas 22 (17 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 19, Kristjanas Kitsingas 16 (3/5 trit.), Arnas Butkevičius 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Neptūnas“: Deividas Gailius 18, Matas Jogėla 14, Žygimantas Janavičius ir Simas Galdikas – po 10.