Gabrielio Decko adaptacija Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) neužtruko.

Taškai 13
Taiklumas 6-15
Atkovoti kamuoliai 10
Rezultatyvūs perdavimai 8

Argentinietis dar sykį pagerino savo rezultatyvumo rekordą, tačiau jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (21-45) namuose 99:103 (20:25, 26:31, 23:25, 30:22) nusileido Sakramento „Kings“ (28-37).

Deckas šeimininkams per 16 minučių įmetė 16 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Iki šiol Decko rezultatyviausios rungtynės NBA buvo 11 taškų.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Dariusas Bazley sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (99:100), tačiau Delonas Wrightas atsakė dvitaškiu, o Richauno Holmeso baudos metimas įtvirtino „Kings“ pergalę.

Sakramento ekipos gretose išsiskyrė Wrightas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 13 taškų (5/10 dvit., 1/5 trit.), 10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Oklahomos komandai Bazley per 31 minutę pelnė 24 taškus (4/11 dvit., 3/7 trit., 7/9 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“: Dariusas Bazley 24 (4/11 dvit., 3/7 trit., 7/9 baud., 11 atk. kam., 4 kld.), Gabrielis Deckas 16 (4/6 dvit., 5/6 baud.), Luguentzas Dortas 10 (1/8 dvit., 2/8 trit., 4 rez. perd.).

„Kings“: Buddy Hieldas (5/13 trit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Terence'as Davisas (3/8 trit., 5 atk. kam.) po 18, Richaunas Holmesas (6/12 dvit., 7 atk. kam.), Marvinas Bagley (4/10 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam.), Delonas Wrightas (10 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam., 4 blok.) ir Justinas Jamesas po 13.

Atrinkti (0) Visi (2)
Tomas
Kas čia su tuo Decku tokio ypatingo yra? Na raip, žaidžia bičas neblogai visai, kaip ir dar visa krūva eilinių NBA žaidėjų, bet nemanau ar tai yra verta atskiro straipsnio lietuviškame krepšinio portale, o juo labiau straipsnių serijos. Deckas išvyksta, Deckas tuoj žais, Decko startas atidėtas, Deckas debiutuos, Deckas sužaidė pirmas rungtynes, Deckas įmetė kelis taškus....