Įprastai didelio dėmesio sulaukiantis Los Andželo derbis šiąnakt intriga neišsiskyrė.

Taškai 24
Taiklumas 8-12
Atkovoti kamuoliai 7
Rezultatyvūs perdavimai 5

„Staples Center“ arenoje „Clippers“ (45-22) savo kaimynus sutriuškino 118:94 (29:20, 36:22, 27:29, 26:23). Šį sezoną „Clippers“ prieš „Lakers“ laimėjo visas tris tarpusavio dvikovas.

37 pergales ir 29 pralaimėjimus šiuo metu turintys „Lakers“ išsaugojo šeštąją poziciją, garantuojančią tiesioginį kelialapį į atkrintamąsias, tačiau dabar identišką pergalių-pralaimėjimų balansą turi ir Portlando „Trail Blazers“.

„Lakers“ ir vėl nepadėjo Dennisas Schroderis bei LeBronas Jamesas, o Anthony Davisas jau nebegalėjo po pirmojo kėlinio.

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad puolėjas pasisuko čiurną, tačiau rungtynių transliacijos metu buvo pranešta, kad Davisas nebežais dėl nugaros spazmų.

Savo ruožtu „Clippers“ rungtynėse atitrūko antrajame kėlinyje. Luke‘as Kennardas bei Paulas George‘as smeigė po tritaškį, Rajonas Rondo pridėjo dvitaškį, o „Clippers“ laimėjo atkarpą 11:0 bei susikrovė 15 taškų persvarą – 44:29.

Netrukus DeMarcusas Cousinsas atseikėjo tolimą metimą bei įkrovė iš viršaus, George‘as pridėjo dar vieną tritaškį ir persvara padidėjo iki 20 taškų – 52:32.

Pasibaigus antrajam kėliniui „Clippers“ pirmavo 65:42. Tai – didžiausia persvara šiame sezone, kuria po dviejų kėlinių pirmavo „Clippers“. Tuo metu iš „Lakers“ pusės toks deficitas buvo didžiausias.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs George‘as per 31 minutę pelnė 24 taškus (5/7 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 5 sykius suklydo.

Tuo metu „Lakers“ gretose dviženklį taškų skaičių pelnė viso labo du krepšininkai. Kyle‘as Kuzma surinko 25 tašus, o Montrezlas Harrellas pridėjo 14.

„Clippers“: Paulas George'as 24 (5/7 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Kawhi Leonardas 15 (2/6 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Ivica Zubacas 14 (5/5 dvit., 8 atk. kam.), DeMarcusas Cousinsas (4/5 dvit.) ir Rajonas Rondo (3/7 dvit., 5 rez. perd.) po 11, Reggie Jacksonas (2/5 trit.) bei Marcusas Morrisas po 10, Terance'as Mannas 7.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 25 (6/9 dvit., 3/10 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 14 (4/9 dvit., 6/10 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Andre Drummondas (6 atk. kam.), Benas McLemore'as (3/9 trit., 2 blok.) ir Alfonzo McKinnie po 9, Alexas Caruso 8 (7 rez. perd.).