Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Puikiai rungtyniavęs Domantas Sabonis susirinko trigubą dublį, tačiau kartu Indianos „Pacers“ (31-36) savoje aikštės pusėje nerado jokių priešnuodžių prieš Vašingtono „Wizards“ (32-36) žvaigždes.

Russellas Westbrookas įsirašė 181-ą trigubą dublį ir pakartojo istorinį NBA rekordą, o likus sekundei iki pratęsimo pabaigos realizavo baudas ir išplėšė „Wizards“ pergalę 133:132 (33:32, 30:30, 29:39, 32:23, 9:8).

„Wizards“ gynėjas paskutinėje atakoje blokavo Cariso LeVerto mėginimą atakuoti iš toli ir sugavęs kamuolį spindėjo džiaugsmu.

Sulig šiose rungtynėse pasiektu trigubu dubliu jis susilygino su visų laikų lyderiu Oscaru Robertsonu, kuris per karjerą tokį rezultatą užfiksavo 181 kartą ir ilgą laiką neturėjo sau lygių.

Westbrookas finišavo su 33 taškais (8/19 dvit., 3/7 trit., 8/9 baud.), 19 atkovotų kamuolių, 15 rezultatyvių perdavimų bei 7 klaidomis.

Šį sezoną jam tai buvo 35-as trigubas dublis (geriausias rezultatas lygoje) ir 19-as per paskutiniąsias 24 rungtynes.

Sabonio sąskaitoje – 30 taškų (12/18 dvit., 0/3 trit., 6/7 baud.), 13 atkovotų ir 3 perimti kamuoliai, 13 rezultatyvių perdavimų, 4 klaidos ir 4 asmeninės pražangos.

Lietuvos rinktinės puolėjas aikštėje praleido daugiausiai daugiausiai laiko kartu su buvusiu komandos draugu Westbrooku. Pastarasis beveik 44 minutes, o Sabonis – 43,5 minutės.

Siautėjęs Bradley Bealas į „Pacers“ krepšį sumetė net 50 taškų (16/24 dvit., 3/7 trit., 9/11 baud.), bet dvikovos nebaigė dėl traumos. Gynėjas pajuto pakinklinės sausgyslės skausmus ir buvo išimtas iš rotacijos per pratęsimą.

Arti trigubo dublio buvo ir Saboniui puikiai talkinęs Carisas LeVertas, kuris per 41 minutę pelnė 35 taškus (9/21 dvit., 3/9 trit., 8/11 baud.), sugriebė 14 kamuolių, išdalino 8 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 21,4 sekundės, Westbrookas išvedė „Wizards“ į priekį 124:122 bei „Pacers“ sušaukė minutės pertraukėlę.

Po jos LeVertas likus 13,4 sekundės išlygino rezultatą – 124:124, Westbrookas prisiėmė paskutinę svečių ataką, bet netaikliai atakavo krepšį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

„Pacers“: Carisas LeVertas 35 (9/21 dvit., 3/9 trit., 8/11 baud., 14 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld., 29 naud.), Domantas Sabonis 30 (12/18 dvit., 6/7 baud., 13 atk. kam., 13 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld., 41 naud.), Edmondas Sumneras 13 (5/8 dvit.), Oshae Brissettas 12 (5/6 dvit.), Dougas McDermottas 11 (4/6 dvit.), T.J. McConnellis 8 (6 atk. kam.), Goga Bitadzė 7 (3 blok.).

„Wizards“: Bradley Bealas 50 (16/24 dvit., 3/7 trit., 9/11 baud., 5 atk. kam., 2 blok., 43 naud.), Russellas Westbrookas 33 (8/19 dvit., 3/7 trit., 8/9 baud., 19 atk. kam., 15 rez. perd., 2 blok., 7 kld., 43 naud.), Rui Hachimura 13 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Davis Bertans 10 (2/8 trit.), Alexas Lenas 8 (3/7 dvit., 10 atk. kam., 3 blok.), Ishmaelis Smithas 7 (7 atk. kam., 4 rez. perd.).