Taškai 49
Taiklumas 14-26
Atkovoti kamuoliai 5
Rezultatyvūs perdavimai 2

„Golden State Warriors“ (35-33) superžvaigždė nesulaukė jokio pasipriešinimo iš Oklahomos „Thunder“ (21-47) ekipos, kuriai atseikėjo net 11 tritaškių ir 49 taškus vos per 29 žaidimo minutes.

Varžovams šansų nepalikusi „Warriors“ įsirašė triuškinančią pergalę 136:97 (37:25, 36:23, 33:19, 30:30).

Fantastiškai startavęs Curry vien per pirmąjį kėlinį sumetė 24 taškus, o trečiajame surinko dar 22.

33-ejų sportininkas – pirmasis NBA istorijoje, kuris dvejose rungtynėse sužaidė du 20-ies taškų kėlinius. Jis pirmąkart tokį rezultatą užfiksavo 2018-ųjų spalio dvikovoje su Vašingtono „Wizards“.

Snaiperis pirmajame kėlinyje įmetė penkis tritaškius, vieną antrajame ketvirtyje ir dar penkis trečiajame. Jis iš toli atliko 21 metimą, o visa „Golden State Warriors“ komanda – 54. Tikslą pasiekę 27 metimai (50 proc. pataikymas) – naujasis klubo rekordas.

Įžaidėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau net septintosios sezono rungtynės, kuriose Curry pataikė 10 ir daugiau tritaškių. Iki tol geriausia šešių mačų atkarpa buvo fiksuota 2018-2019 m. sezone.

Steve'as Kerras savąjį herojų visam pasodino ant suolo prieš ketvirtojo kėlinio startą, kada „Warriors“ mindė varžovus 106:67.

„Chase Center“ susirinkę 4,155 sirgaliai dievukui už įspūdingą pasirodymą atsidėkojo „MVP, MVP“ šūksniais.

Draymondas Greenas surinko 15 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), 13 rezultatyvių perdavimų ir 5 atkovotus kamuolius.

„Warriors“: Stephenas Curry 49 (11/21 trit., 10/10 baud., 5 atk. kam., 42 naud.), Andrew Wigginsas 18 (7/9 dvit., 4 rez. perd.), Jordanas Poole'as 16 (4/8 trit.), Draymondas Greenas 15 (3/4 trit., 5 atk. kam., 13 rez. perd., 28 naud.), Juanas Toscano-Andersonas 12 (2/6 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Mychalas Mulderis 9 (3/7 trit.).

„Thunder“: Sviatoslavas Mychailiukas 17 (5/9 dvit., 2/7 trit., 3 per. kam.), Luguentzas Dortas 16 (3/7 trit.), Jaylenas Hoardas (5/8 dvit.), Kenrichas Williamsas (5/6 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 13, Dariusas Bazley 11 (4/9 dvit., 5 atk. kam.), Theo Maledonas 10 (2/8 trit.).