Indianos „Pacers“ gretose viešai prasiveržęs pyktis – suvaldytas. Rungtynėse su Sakramento „Kings“ sukonfliktavę asistentas Gregas Fosteris ir puolėjas Goga Bitadzė vėl darbuojasi kartu.

GM: 40

Fosteris praėjusios nakties mače su Vašingtono „Wizards“ grįžo į trenerių štabą po vienų rungtynių diskvalifikacijos, o prieš mačą buvo pastebėtas individualiai plušantis su kartvelu.

„Pacers“ klubo reikalus iš arti nušviečiantis žurnalistas Scottas Agnesas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip Fosteris padavinėja kamuolius metimus iš toli atliekančiam Bitadzei.

Apžvalgininkas pažymėjo, jog abu vyrai draugiškai apsikabino prieš apšilimą.

21-erių Bitadzė mače su „Wizards“ per 16 minučių įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Domantas Sabonis surinko galingą trigubą dublį (30 tšk., 13 atk. kam., 13 rez. perd.), bet „Pacers“ per pratęsimą 132:133 krito prieš svečius iš Vašingtono.

Nemalonus incidentas tarp Fosterio ir Bitadzės įvyko trečiadienio mače su „Kings“.

„Pacers“ atsiliekant 59:80, kartvelas prasižengė gynyboje ir Indianos ekipa tuoj pat paprašė minutės pertraukėlės. Prieš tai Bitadzė gynyboje be jokio pasipriešinimo praleido Moe Harklessą dėjimui ir nuo Fosterio sulaukė pastabų dėl nerodomų pastangų apsunkinti varžovui kelią krepšio link.

Jau kitoje atakoje Bitadzė įsmeigė tritaškį ir bėgdamas atgal šūktelėjo asistentui pridėdamas ir keiksmažodį.

„Sėskis“, – „Pacers“ treneriui pasakė kartvelas.

Prasidėjus minutės pertraukėlei nuo kėdės pakilęs Fosteris per atstumą pradėjo žerti priekaištus Bitadzei, o netrukus demonstratyviai ėmė artėti savo auklėtinio link.

Jam kelią pastojo grupelė „Pacers“ žaidėjų, o sulaikyti mėgino klubo žvaigždė Mylesas Turneris ir Jeremy Lambas.

Vidury atsidūręs Domantas Sabonis iš nesupratimo, kas dedasi, kraipė galvą.

Kai atrodė, jog aistros nurimo ir Fosteris atsitraukė, po akimirkos „Pacers“ asistentas vėl nusitaikė į Bitadzę, kurį apsupo palaikymą reiškę komandos bendražygiai.

Situaciją išnagrinėjusi „Pacers“ asistentui skyrė vienų rungtynių diskvalifikaciją, o žaidėjui – piniginę baudą.