Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Galingai rungtyniavęs Domantas Sabonis surinko trigubą dublį, o jo vedama Indianos „Pacers“ (33-36) patiesė vienus NBA favoritų.

Rezultatyvūs perdavimai 15

Indianapolio klubas namie 103:94 (26:33, 25:29, 24:13, 28:19) įveikė Filadelfijos „76ers“ (47-22), laimėjo trečią kartą per pastarąsias ketverias rungtynes ir užsitikrino vietą įkrintamosiose.

Sabonis per 39 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų. Devintąjį sezono trigubą dublį surinkęs lietuvis pagerino asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą, kuris iki šiol buvo 14.

Likus pusaštuntos minutės svečiai turėjo 6 taškų persvarą (87:81), bet „Pacers“ kilo į lemiamą šturmą, o po Sabonio dėjimo rezultatas jau tapo lygus – 92:92.

Cariso LeVerto baudos metimai, likus žaisti mažiau nei 4 minutes, išvedė šeimininkus į priekį (94:92), kurie daugiau nebeatsidūrė besivejančių vaidmenyje.

„Pacers“ nutraukė „76ers“ 8 pergalių seriją, kuri vertėsi be Joelio Embiido.

Ši pergalė Indianapolio klubui leido susilyginti pergalių ir pralaimėjimų balansu su Šarlotės „Hornets“ ir dabar abu klubai Rytuose dalinasi 8-ąją poziciją.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Carisas LeVertas per 40 minučių įmetė 24 taškus (6/11 dvit., 2/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

Filadelfijos ekipos gretose išsiskyrė Tobiasas Harrisas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 27 taškai (9/19 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Pacers“: Carisas LeVertas 24 (6/11 dvit., 2/9 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Dougas McDermottas 20 (4/10 trit.), Justinas Holiday (3/6 trit., 5 atk. kam.), Domantas Sabonis (5/7 dvit., 2/2 trit., 13 atk. kam., 15 rez. perd.) po 16, T.J. McConnellis 10 (5/8 dvit., 6 atk. kam.).

„76ers“: Tobiasas Harrisas 27 (9/19 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Benas Simmonsas 20 (9/16 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Tyrese'as Maxey 11 (4/8 dvit., 2 blok.), Sethas Curry 10 (2/4 trit.), George'as Hillas 8.