Nuotr.: Scanpix Baltics
Nuotr. Scanpix Baltics

Ketvirtajame kėlinyje iš dviženklio deficito atsitiesusi Krasnodaro „Lokomotiv“ su Mindaugu Kuzminsku priešakyje išplėšė pratęsimą, bet jame galiausiai subyrėjo.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai VTB Vieningosios lygos pusfinalio starte per pridėtas 5 minutes praleido net 19 taškų ir savoje aikštėje 87:98 (16:29, 16:17, 22:23, 25:10, 8:19) krito prieš Kazanės UNIKS.

Kazanės ekipa serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis mačas ketvirtadienį taip pat bus žaidžiamas Krasnodare.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus puspenktos minutės, Pavelas Antipovas įmetė du taškus ir UNIKS pirmavo 79:66, bet tuomet per likusią laiką nepelnė nė taško.

„Lokomotiv“ spurtavo 13:0 ir išlygino rezultatą, o pratęsimą įtvirtino Kuzminsko blokas Isaiah Canaanui – 79:79.

Pratęsimo pradžioje po Reggie Lyncho dvitaškio šeimininkai dar buvo priekyje – 83:81, bet sulig Nate'o Wolterso tritaškiu bangą pagavusi UNIKS laimėjo atkarpą 17:4 ir nepaliko vilčių „Lokomotiv“ ekipai – 98:87.

Kuzminskas per 41 minutę pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė bei užfiksavo 22 naudingumo balus.

Pagal pastarąjį rodiklį lietuvis buvo geriausias „Lokomotiv“ žaidėjas.

Įsibėgėjus ketvirtajam kėliniui po Antipovo dėjimo šeimininkų deficitas siekė net 19 taškų (56:75).

Mantas Kalnietis negali padėti Krasnodaro klubui dėl čiurnos traumos. Jam prieš dvikovą buvo įteiktas Vieningosios lygos reguliariojo sezono MVP apdovanojimas.

„Lokomotiv“: Kevinas Hervey 24, Mindaugas Kuzminskas 14 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Willas Cummingsas 13.

UNIKS: Jamaras Smithas ir Johnas Brownas (13 atk. kam.) – po 19, Okaro White'as 17, Isaiah Canaanas 12, Nate'as Woltersas 10.