Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Tomas Dimša buvo rezultatyviausias savo ekipoje, o jo vedama Las Palmo „Gran Canaria“ (17-18) išsaugojo šansus žaisti Ispanijos čempionato atkrintamosiose.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Porfirio Fisaco auklėtiniai namuose 92:86 (18:24, 26:23, 15:20, 33:19) parklupdė „Valencia“ (23-12) krepšininkus.

Žibėjęs Dimša per 22 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 3 bei prarado 1 kamuolį, 4 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Prasidėjus ketvirtajam mačo kėliniui „Valencia“ turėjo 8 taškų pranašumą (67:59), tačiau vedami du tritaškius paeiliui smeigusio Dimšos šeimininkai surengė įspūdingą spurtą 21:4 ir po lietuvio dvitaškio likus 3 minutėms susikrovė dviženklį pranašumą (81:71), kurio svečiai panaikinti nebesuspėjo.

Lemiamą ketvirtį „Gran Canaria“ laimėjo 33:19.

Ši pergalė išsaugojo „Gran Canaria“ šansus kovoje dėl atkrintamųjų ir dėl patekimo į aštuntuką lietuvio klubas šiuo metu varžosi su Malagos „Unicaja“ (17-18) bei Andoros „MoraBanc“ (16-18).

Kad įšoktų į aštuntuką, Las Palmo ekipa privalo paskutiniame ture įveikti vienus iš pirmenybių autsaiderių Sevilijos „Coosur Real Betis“ krepšininkus bei tikėtis Malagos ir Andoros klubų pralaimėjimų.

„Gran Canaria“: Tomas Dimša 18, Javieras Beiranas 16, Matthew Costello 14 (6 atk. kam.), Johnas Shurna 15.

„Valencia“: Nikola Kaliničius 17 (5 atk. kam.), Klemenas Prepeličius 15, Bojanas Dubljevičius 11 (5 atk. kam.).