Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ ekipa apmaudžiai paleido bilietą į Italijos lygos pusfinalį.

ST: 1
BS: 0.4
TO: 1.3
GM: 10

Lemiamame ketvirtfinalio mače išvykoje „Dinamo“ 91:93 (23:24, 26:12, 28:27, 14:30) nusileido Venecijos „Umana Reyer“ ekipai ir seriją pralaimėjo 2-3. Pusfinalyje Venecijos klubas susitiks su Milano „Armani Exchange“.

Bendžius per 32 minutes pelnė 16 taškų (2/7 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Dinamo“ dar pirmavo 80:70, tačiau šeimininkai spurtavo 17:7 ir likus žaisti dvi minutes rezultatą išlygino – 87:87.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Bendžius realizavo baudas ir svečiai pirmavo 90:87. Vis dėlto Jeremy Chappellas pataikė dvitaškį, Augustine‘as Daye smeigė tritaškį ir likus žaisti 30 sekundžių išvedė „Umana Reyer“ į priekį – 92:91.

Po šio epizodo Bendžiaus dvitaškis skriejo pro šalį, o Daye realizavo tik vieną baudos metimą, tačiau to pergalei pakako.

Nugalėtojams Daye per 30 minučių surinko 20 taškų (2/4 dvit., 3/7 trit., 7/8 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 22 naudingumo balus.

„Umana Reyer“: Augustine‘as Daye 22 (3/7 trit.), Julyanas Stone‘as 16 (4/7 trit.), Stefano Tonutas 15.

„Dinamo“: Miro Bilanas 26 (10/13 dvit., 27 naud.), Eimantas Bendžius 15 (2/7 dvit., 2/3 trit., 9 atk. kam., 23 naud.), Filipas Krušlinas 15 (4/4 trit.).