Estijos krepšinio lygoje vakar (03.18) sužaistos vienos rungtynės, kuriose grūmėsi dvi "lietuviškos" komandos. Žydrūno Valuckio ir Egidijaus Mikalajūno Talino "TTU-A.Le Coq" komanda 85:76 (23:13, 16:11, 22:24, 24:28) įveikė Laimono Čičinio "Pirita BM".

Šiose varžybose lietuviai buvo rezultatyviausi aikštėje. Ž.Valuckis per 37 minutes surinko 24 taškus (3/8 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 6/6 baudų) bei atkovojo 2 kamuolius. E.Mikalajūnas prie pergalės pridėjo 23 (7/11 dvitaškių, 3/3 tritaškių).

Pralaimėjusiems L.Čičinis per 34 minutes pelnė 21 tašką (5/11 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 2/2 baudų).

Talino "TTU-A.Le Coq" klubui tai buvo 5-oji pergalė per 27-erias rungtynes (9-oji pozicija), o "Pirita BM" suklupo 15-ąjį kartą (6-oji pozicija).