Nuotr.: Zuma press – Scanpix
Nuotr. Zuma press – Scanpix

Maskvos CSKA išliko ištikima sau ir 12-ą kartą paeiliui pateko į Vieningosios lygos finalą.

Daugiausia pataiko: Nikola Milutinov

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo aikštėje 85:71 (26:26, 19:14, 21:18, 19:13) palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ ir pusfinalio seriją laimėjo 3-1.

Finale CSKA susikaus su Kazanės UNIKS. Finalo serija prasidės po Eurolygos finalo ketverto, kuriame CSKA pusfinalio rungtynėse penktadienį susikaus su Stambulo „Anadolu Efes“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (62:66), tačiau tuomet CSKA laimėjo atkarpą  11:3 ir nežinomųjų nebeliko – 77:65.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Danielis Hackettas per 33 minutes įmetė 20 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 10/10 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

„Zenit“ ekipai, kuri toliau vertėsi be traumuoto Artūro Gudaičio, 18 taškų (5/5 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.) įmetė Kevinas Pangosas. Kanadietis per 34 minutes atliko 7 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

CSKA: Danielis Hackettas 20 (10/10 baud., 7 rez. perd., 8 išpr. praž., 27 naud.), Willas Clyburnas ir Darrunas Hilliardas po 13, Tornike Šengelija 12.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 18 (7 rez. perd.), Billy Baronas 16, Tarikas Blackas 13 (9 atk. kam.).