Filadelfijos „76ers“ nepavyko tiesiausiu keliu žengti į antrąjį Rytų konferencijos atkrintamųjų etapą.

Taškai 19
Taiklumas 3-19
Atkovoti kamuoliai 21
Rezultatyvūs perdavimai 14

Namuose žaidusi Vašingtono „Wizards“ 122:114 (28:31, 32:30, 32:19, 30:34) įveikė Rytų konferencijos favoritus ir sušvelnino atsilikimą serijoje – 1-3.

„76ers“ ambicijoms smūgis buvo suduotas jau pirmojo kėlinio pabaigoje – komanda dėl kelio skausmų neteko didžiausios savo žvaigždės Joelio Embiido.

„Kol kas nežinau, kokia jo situacija, o išsamesni tyrimai bus atlikti antradienį“, – apie Embiidą kalbėjo svečių strategas Docas Riversas.

Iniciatyvą šeimininkai perėmė iškart po pertraukos, kai laimėjo atkarpą 19:6 – 92:78.

Likus mažiau nei 3 minutėms Benas Simmonsas baudos metimu vėl išvedė svečius į priekį (109:108), tačiau toliau pražangų taktiką prieš australą naudoję „Wizards“ sulaukė gynėjo netikslių metimų, o pergalę šeimininkams įtvirtino Rui Hachimuros tritaškis – 118:112.

Iki šio mačo Simmonsas serijoje buvo prametęs visus 9 baudos metimus, o specialiai pražangomis stabdytas australas ketvirtajame susitikime realizavo 5 baudas iš 11. Simmonsas per 25 minutes surinko 13 taškų (4/5 dvit., 5/11 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Dvikovoje neapsieita be incidentų – trečiajame kėlinyje vienas iš žiūrovų išbėgo į aikštę, bet greitai buvo paguldytas ir suimtas apsaugos darbuotojų.

Pastaruoju metu sirgaliai NBA rungtynėse nuolat pasižymi – Filadelfijoje Russellas Westbrookas buvo apipiltas spragėsiais, Bostone į Kyrie Irvingą buvo paleistas vandens buteliukas.

Daugiausia pataiko: Bradley Beal

„Tai yra gėdinga ir nepateisinama“ – teigė šeimininkų vairininkas Scottas Brooksas.

12-ąjį karjeros trigubą dublį atkrintamosiose surinko Westbrookas – 19 taškų (3/15 dvit., 0/4 trit., 13/16 baud.), 21 atkovotas kamuolys ir 14 rezultatyvių perdavimų per 42 minutes.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Bradley Bealas, pelnęs 27 taškus (7/18 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud.). Snaiperis per 43 minutes dar atkovojo 4 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, tačiau 7 sykius suklydo.

„76ers“ prarado šansą sausai laimėti seriją, ką paskutinį kartą buvo padariusi 1985-aisiais. „Wizards“ paskutinį kartą nelaimėjo nė vieno serijos mačo atkrintamosiose 2007-aisiais.

„Wizards“: Bradley Bealas 27 (7/18 dvit., 7/8 baud., 7 kld.), Rui Hachimura 20 (13 atk. kam.), Russellas Westbrookas 19 (3/19 met., 21 atk. kam., 14 rez. perd.), Robinas Lopezas 16 (8/11 dvit.), Davis Bertans 15, Danielis Gaffordas 12, Raulis Neto 11.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 21 (8/24 met., 13 atk. kam.), Tyrese'as Maxey 15, George'as Hillas 14, Benas Simmonsas 13 (5/11 baud., 12 atk. kam.), Danny Greenas 11, Sethas Curry 10.