Nikola Jokičius surengė dominuojantį pasirodymą, o serbo vedami Denverio „Nuggets“ žengė į antrąjį atkrintamųjų etapą.

Taškai 36
Taiklumas 13-22
Atkovoti kamuoliai 8
Rezultatyvūs perdavimai 6

Denverio klubas išvykoje 126:115 (29:33, 32:35, 37:33, 28:14) pranoko Portlando „Trail Blazers“ ir seriją laimėjo 4-2. Vakarų konferencijos pusfinalyje „Nuggets“ susitiks su Finikso „Suns“.

Jokičius per 36 minutes pelnė 36 taškus (11/18 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 5 sykius suklydo.

„Niekas iš mūsų negali atimti kovotojų mentaliteto, – sakė Jokičius. – Kad ir kas benutiktų, mes kausimės, būtent tai mes ir darėme. Niekada nepasiduosime. Pasidavimas nėra mūsų komandos žodyne.“

„Nuggets“ atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Austinas Riversas atliko reidą link krepšio, Monte Morrisas pridėjo dvitaškį, JaMychalas Greenas realizavo baudas, o svečiai laimėjo atkarpą 11:0 bei likus žaisti 3 minutes įgijo dviženklę persvarą – 119:108.

Likus pusantros minutės Damiano Lillardo ir C.J. McCollumo vedami „Blazers“ dar sumažino atsilikimą iki 6 taškų (115:121), bet Aaronas Gordonas atsakė tritaškiu ir dvikovos baigtis tapo aiški.

„Manau, kad pagrindinis dalykas buvo, kad kai jie žaidė sėkmingas atkarpas, mes išlikome pozityvūs, – teigė Denverio „Nuggets“ strategas Michaelas Malonas. – Reikalavome vienas iš kitų geresnio žaidimo, bet buvome pozityvūs.“

Michaelas Porteris prie pergalės pridėjo 26 taškus (4/7 dvit., 6/12 trit.), 5 sugriebtus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus. Krepšininkas 22 taškus jau buvo surinkęs vien per pirmąjį kėlinį.

Tuo metu penktajame serijos mače liepsnojęs ir 55 taškus pelnęs Lillardas šiąnakt surinko 28 taškus (5/9 dvit., 3/11 trit., 9/9 baud.), 13 rezultatyvių perdavimų, 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 5 klaidas

„Blazers“: Damianas Lillardas 28 (5/9 dvit., 3/11 trit., 9/9 baud., 13 rez. perd., 5 kld., 29 naud.), C.J. McCollumas 21 (7/13 dvit., 2/8 trit.), Normanas Powellas 17 (3/7 dvit., 3/6 trit.), Carmelo Anthony 14 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 13 (5/6 dvit., 7 atk. kam., 2 blok., 5 kld.), Robertas Covingtonas 11 (3/3 trit., 10 atk. kam., 3 per. kam.), Anfernee Simonsas 9 (3/3 trit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (11/18 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Michaelas Porteris 26 (4/7 dvit., 6/12 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Monte Morrisas 22 (5/10 dvit., 3/6 trit., 9 rez. perd., 3 per. kam.), Aaronas Gordonas 13 (2/2 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Facundo Campazzo (5/5 baud.) ir JaMychalas Greenas (9 atk. kam.) po 10, Austinas Riversas 7.