Nuotr.: USA Sports Today-Scanpix
Nuotr. USA Sports Today-Scanpix

Įspūdingą pasirodymą surengę Bruklino „Nets“ krepšininkai įpusėjo kelią link Rytų konferencijos finalo.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Steve‘o Nasho auklėtiniai namuose 125:86 (36:19, 29:22, 30:24, 30:21) sutriuškino Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2-0.

Milvokio ekipai tai buvo antras didžiausias pralaimėjimas atkrintamosiose per visą klubo istoriją.

„Manau, kad kažką puikaus galime nuveikti kiekvieną vakarą“, – trumpai komentavo Kyrie Irvingas.

„Nets“ iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje. Joe Harrisas, Kevinas Durantas bei Kyrie Irvingas pataikė po dvitaškį, Landry Shametas atseikėjo tritaškį, o šeimininkai laimėjo atkarpą 12:4 bei įgijo dviženklį pranašumą – 27:15.

Bruklino krepšininkai visus reikalus išsprendė antrajame kėlinyje. Blake‘as Griffinas įkrovė iš viršaus, Durantas bei Mike‘as Jamesas smeigė po tritaškį ir „Nets“ persvara išaugo iki 27 taškų – 60:33.

Didžiausią persvarą „Nets“ buvo įgiję ketvirtajame kėlinyje, kuomet pirmavo 49 taškais – 123:74.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Durantas per 33 minutes pelnė 32 taškus (8/12 dvit., 4/6 trit., 4/5 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

„Tiesiog atlikome darbą, kurį privalėjome – laimėjome abejas namų rungtynes, – teigė Durantas. – Turėsime išlikti susikoncentravę ir išvykoje.“

Irvingas pridėjo 22 taškus (5/9 dvit., 4/8 trit.), 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius.

Tuo metu „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo pasižymėjo 18 taškų (8/12 dvit., 0/3 trit., 2/7 baud.), 11 sugriebtų kamuolių, 4 rezultatyviais perdavimais ir trimis klaidomis. Graikas per pirmąją mačo dalį buvo pelnęs 2 taškus.

„Jaučiame, kad esame geresni nei rodo šio vakaro rezultatas ir mes tai žinome“, – teigė Jrue Holiday.

„Nets“ vertėsi be šlaunies traumą patyrusio Jameso Hardeno. Trečiasis serijos susitikimas Milvokyje vyks penktadienio naktį.

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (8/12 dvit., 4/6 trit., 6 rez. perd.), Kyrie Irvingas 22 (5/9 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Bruce'as Brownas (5/8 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Joe Harrisas (3/7 trit.) po 13, Mike'as Jamesas 10 (2/8 dvit., 2/4 trit.), Landry Shametas 9 (3/5 trit.), Reggie Perry 8 (2/3 trit.), Blake'as Griffinas 7 (8 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 18 (8/12 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.), Khrisas Middletonas 17 (4/12 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam., 5 kld.), Jrue Holiday 13 (5/8 dvit.), Brookas Lopezas (2/7 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.) ir Brynas Forbesas (2/4 trit.) po 10.