Nuotr.: USA Sports Today-Scanpix
Nuotr. USA Sports Today-Scanpix

Trečiojo kėlinio viduryje prabudę Finikso „Suns“ pergalingai pradėjo Vakarų konferencijos pusfinalį.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Monty Williamso auklėtiniai namuose 122:105 (28:28, 29:30, 31:21, 34:26) pranoko Denverio „Nuggets“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis susitikimas vyks ketvirtadienio naktį.

Trečiojo kėlinio pradžioje Austinas Riversas pataikė dvitaškį ir padidino „Nuggets“ persvarą iki 10 taškų (70:60), tačiau tuomet „Suns“ atkuto.

Mikalas Bridgesas smeigė tritaškį, Chrisas Paulas realizavo baudas, Jae Crowderis pataikė dar vieną tolimą metimą, Deandre Aytonas suvertė taškus iš po krepšio ir išvedė „Suns“ į priekį – 73:72.

Bangą pagavę Finikso krepšininkai apsukų nemažino. Devinas Bookeris smeigė tritaškį, Cameronas Payne‘as atliko reidą link krepšio, Aytonas surinko keturis taškus paeiliui, o „Suns“ laimėjo atkarpą 7:2 bei ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdami 9 taškų pranašumą – 88:79.

Būtent paskutiniame ketvirtyje „Suns“ sutvarkė visus reikalus. Solo šou surengęs Paulas vienas pats surinko 10 taškų paeiliui, Torrey Craigas įkrovė iš viršaus ir galingai kėlinį pradėję „Suns“ susikrovė triuškinamą persvarą – 102:84. Šeimininkai 11 minučių trukusią atkarpą laimėjo 42:14.

Tokios persvaros Finikso klubui pakako iki pat susitikimo pabaigos, mat „Nuggets“ per likusią rungtynių dalį turėto deficito iki vienženklio taip ir nebesumažino.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Bridgesas, kuris pelnė 23 taškus (4/4 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei sykį suklydo.

Tuo metu Paulas pridėjo 21 tašką ir 10 rezultatyvių perdavimų, Devinas Bookeris – taip pat 21 tašką bei 8 rezultatyvius perdavimus, o Aytonas – 20 taškų ir 10 sugriebtų kamuolių.

„Nuggets“ ekipą paskui save tempęs Nikola Jokičius šiąnakt surinko 22 taškus (8/18 dvit., 2/5 trit.), 9 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 blokus bei 4 klaidas.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 23 (4/4 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Devinas Bookeris (7/8 dvit., 8 rez. perd., 5 kld.) ir Chrisas Paulas (6/11 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 11 rez. perd.) po 21, Deandre Aytonas 20 (9/13 dvit., 10 atk. kam.), Jae Crowderis 14 (3/9 trit., 5 atk. kam.), Torrey Craigas 9 (2/5 trit., 8 atk. kam., 2 blok.), Cameronas Payne'as 7.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (8/18 dvit., 2/5 trit., 9 atk. kam., 3 blok., 4 kld.), Aaronas Gordonas 18 (8/11 dvit., 3 per. kam.), Michaelas Porteris 15 (3/8 trit., 7 atk. kam.), Facundo Campazzo 14 (3/6 trit., 6 rez. perd.), JaMychalas Greenas 10 (2/3 trit., 11 atk. kam.), Paulas Millsapas 9, Austinas Riversas 7 (4 rez. perd.).