Nuotr.: Scanpix/Imago Images
Nuotr. Scanpix/Imago Images

Ioannis Papapetrou ir Kostas Mitoglou kartu pelnė 47 taškus bei atvedė Atėnų „Panathinaikos“ į triumfą Graikijos pirmenybėse.

Blogiausias pasiekimas: 0

Odedo Katasho vadovaujamas klubas ketvirtajame finalo mače išvykoje 82:66 (28:22, 13:9, 24:21, 17:14) pranoko Lavrio „Megabolt“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Atėnų ekipai tai buvo 40-as čempionių titulas klubo istorijoje. „Panathinaikos“ šį sezoną taip pat iškovojo ir Graikijos taurę.

Papapetrou per 35 minutes pelnė 24 taškus (5/7 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Mitoglou sąskaitoje – 23 taškai (10/15 dvit., 3/4 baud.) ir 12 atkovotų kamuolių per 26 žaidimo minutes.

Aaronas White'as rungtyniavo 11 minučių, per kurias prametė abu mestus tritaškius.

„Megabolt“: Alpha Diallo 17, Tysonas Carteris 14, Petros Geromichalos 12, Glennas Cosey 10.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 24, Kostas Mitoglou 23, Georgios Papagiannis 14.