Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Khrisas Middletonas vien per ketvirtąjį kėlinį surinko 20 taškų ir dar labiau priartino Milvokio „Bucks“ ekipą prie NBA finalo.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai išvykoje 113:102 (27:32, 29:24, 27:29, 30:17) palaužė Atlantos „Hawks“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Middletonas iš viso surinko 38 taškus (9/14 dvit., 6/12 trit., 2/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

„Pagaliau sumečiau savo metimus, – džiaugėsi rungtynių herojus. – Pastaruoju metu strigau, tačiau šiandien pagaliau metimai sukrito ir jie sukrito tada, kai reikėjo labiausiai. Esu laimingas dėl to.“

Krepšininkas tapo pirmuoju „Bucks“ žaidėju klubo istorijoje, kuriam per pastaruosius 25-erius metus atkrintamųjų rungtynių ketvirtajame kėlinyje pavyko pelnyti 20 taškų.

Middletonas per paskutinius 25-erius metus taip pat yra vienintelis Milvokio ekipos žaidėjas, kuriam apskritai pavyko surinkti 20 taškų atkrintamosiose per bet kurį kėlinį. Puolėjas tai padarė dar praėjusiame sezone.

„Tai, ką jis šiandien padarė, buvo nerealu, – apie Middletono pasirodymą sakė Giannis Antetokounmpo. – Jis buvo neįtikėtinas ir traukė paskui save visą komandą. Tai, ką pamačiau, buvo didinga.“

Likus žaisti 7 minutes „Hawks“ pirmavo 95:88, tačiau tuomet Middletonas surengė solo šou – smeigė tris tritaškius paeiliui bei realizavo dvitaškį, savąjį metimą pridėjo Antetokounmpo, o „Bucks“ laimėjo atkarpą 17:5 bei įgijo 5 taškų pranašumą – 105:100.

Po šio epizodo savuosius metimus prametė Kevinas Huerteris, Bogdanas Bogdanovičius, Danilo Gallinari bei Trae Youngas, kuomet „Bucks“ ekipoje dvitaškius sumetė tiek Middletonas, tiek Antetokounmpo, o netrukus graikas pridėjo baudos metimą ir likus pusantros minutės Milvokio ekipa įgijo dviženklę persvarą – 110:100.

Atlantos krepšininkai per likusį laiką rimtesnio išpuolio surengti nebespėjo ir buvo priversti taikstytis su nesėkme.

Antetokounmpo prie pergalės pridėjo 33 taškus (12/19 dvit., 1/2 trit., 6/13 baud.), 11 sugriebtų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 4 klaidas.

„Hawks“ paskui save ir vėl tempė Youngas, kuris pelnė 35 taškus (6/9 dvit., 6/14 trit., 5/6 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir 4 sykius suklydo.

Atlantos ekipos lyderis trečiojo kėlinio pabaigoje apmaudžiai susižeidė čiurną, tačiau grįžo į rungtynes. Vis dėlto iš veido grimasų buvo akivaizdu, jog Youngas kentė skausmą.

„Jaučiu skausmą ir tai nuvilia“, – po rungtynių pripažino Youngas.

„Hawks“: Trae Youngas 35 (6/9 dvit., 6/14 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd., 4 kld.), Danilo Gallinari 18 (5/11 dvit., 2/3 trit.), Johnas Collinsas 13 (5/6 dvit., 8 atk. kam.), Kevinas Huerteris 11 (3/7 trit., 7 rez. perd., 3 blok.), Bogdanas Bogdanovičius (2/10 trit., 3 per. kam.) ir Clintas Capela (4/7 dvit., 11 atk. kam.) po 8.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 38 (9/14 dvit., 6/12 trit., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.,), Giannis Antetokounmpo 33 (12/19 dvit., 6/13 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Bobby Portis 15 (6/9 dvit.), Brookas Lopezas 10 (4/5 dvit.).