Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Venesuelos rinktinė (1-1) per trečiąjį kėlinį iššvaistė turėtą 21 taško persvarą, tačiau tai jiems nesutrukdė pasiekti pirmosios pergalės olimpinių žaidynių atrankos turnyre Kaune.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Keturi krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o Venesuela antrose atrankos rungtynėse 94:80 (27:18, 29:20, 14:28, 24:14) įveikė Pietų Korėją (0-1) ir užsitikrino vietą pusfinalyje.

Prasidėjus trečiajam kėliniui Venesuela pirmavo 21 taško persvara (59:38), bet Pietų Korėja spurtavo 26:6 ir savo deficitą sumažino iki 1 taško (64:65).

Pusę ketvirtojo kėlinio Pietų Korėjos deficitas buvo vienženklis, bet tuomet Venesuelos komanda surengė atkarpą 13:3 ir nugalėtojas buvo aiškus (93:77).

Venesuelos komandai Michaelas Carrera per 28 minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 3/4 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Pietų Korėjos ekipos gretose išsiskyrė Ra Guna, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 17 taškų (7/12 dvit., 3/3 baudų), 10 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Venesuela: Heissleras Guillentas 17 (4/6 trit., 5 atk. kam.), Pedro Chourio (4/10 trit.) ir Michael Carrera (12 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.) po 16, Garly Sojo 13 (2/2 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Davidas Cubillan (2/4 trit., 4 rez. perd.), Windi Graterol po 8.

Pietų Korėja: Lee Hyunjungas 18 (4/6 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam.), Ra Guna (7/12 dvit., 10 atk. kam.) ir Lee Daesung (4/8 dvit., 3/8 trit., 8 rez. perd.) po 17.