Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Be Giannio Antetokounmpo likusi Milvokio „Bucks“ ekipa nesutriko – Brookas Lopezas sužaidė geriausias karjeros rungtynes atkrintamosiose ir svariai prisidėjo prie itin svarbios pergalės.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai namuose 123:112 (36:22, 29:34, 26:22, 32:34) patiesė Atlantos „Hawks“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2.

Lopezas per 38 minutes pelnė 33 taškus (14/16 dvit., 0/2 trit., 5/7 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 4 metimus bei 2 sykius suklydo.

„Manau, kad atlikome gerą darbą žaisdami kartu, – teigė Lopezas. – Be abejo, Khrisas ir Jrue atliko sau įprastą darbą kurdami progas kitiems. Norime, kad visi rinktų taškus ir darytų sau įprastus dalykus.“

Puolėjui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės atkrintamosiose. Iki šios nakties Lopezas daugiausiai buvo įmetęs 29 taškus 2019 m. gegužę dvikovoje su Toronto „Raptors“.

„Bucks“ atitrūko trečiajame kėlinyje. Khrisas Middletonas pelnė taškus iš po krepšio, Lopezas pridėjo tikslų metimą su varžovo pražanga, o Bobby Portisas realizavo dvitaškį ir atkarpą 9:2 laimėję šeimininkai įgijo 14 taškų pranašumą – 77:63.

Milvokio ekipa visus reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje. Brynas Forbesas bei Middletonas smeigė po tritaškį, Lopezas pataikė puskablį ir „Bucks“ jau po dviejų minučių susikrovė triuškinamą persvarą – 101:83.

Per likusį laiką Atlantos ekipa šiek tiek sumažino turėtą deficitą, bet „Bucks“ dviženklį pranašumą išlaikė iki pat finalinės sirenos.

„Jie buvo fiziškesni, – komentavo „Hawks“ vyr. treneris Nate‘as McMillanas. – Jie mums smogė į veidą ir mes nesugebėjome atsitiesti.“

„Bucks“ gretose puikiai pasirodė ir kiti starto penketo nariai. Middletonas prie pergalės pridėjo 26 taškus (8/14 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Jrue Holiday sąskaitoje – 25 taškai (6/12 dvit., 3/8 trit., 4/5 baud.), 13 rezultatyvių perdavimų bei 6 sugriebti kamuoliai.

Antetokounmpo pakeitęs ir pirmą kartą atkrintamųjų rungtynes starto penkete pradėjęs Portisas surinko 22 taškus (8/17 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.), 8 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius bei 3 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“ šiose rungtynėse taip pat neapsiėjo be rimtų netekčių – antrąjį susitikimą dėl čiurnos traumos praleido ekipos lyderis Trae Youngas.

Atlantos ekipos vežimą paskui save tempė Bogdanas Bogdanovičius, kuris per 39 minutes pelnė 28 taškus (3/6 dvit., 7/16 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Brookas Lopezas 33 (14/16 dvit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 4 blok.), Khrisas Middletonas 26 (8/14 dvit., 2/6 trit., 13 atk. kam., 8 rez. perd.), Jrue Holiday 25 (6/12 dvit., 3/8 trit., 6 atk. kam., 13 rez. perd.), Bobby Portisas 22 (8/17 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Patas Connaughtonas 9.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 28 (7/16 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Johnas Collinsas (4/11 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam.) ir Danilo Gallinari (3/7 dvit., 2/4 trit., 7/7 baud.) po 19, Lou Williamsas 17 (7/11 dvit., 5 rez. perd., 6 kld.), Kevinas Huerteris 8 (2/7 trit., 7 rez. perd.), Camas Reddishas 7.