Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Patty Millsas ketvirtajame kėlinyje pelnė beveik tiek pat taškų, kiek visa varžovų komanda, bei atvedė Australijos rinktinę į pergalę Tokijo olimpinių žaidynių starte.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Okeanijos atstovai „Saitama Super“ arenoje 84:65 (23:23, 20:17, 15:12, 26:13) pranoko atkakliai besikovusius Nigerijos atstovus.

32-ejų Millsas lemiamame ketvirtyje sumetė 11 taškų, kai Nigerijos komanda pelnė 13.

Australų žvaigždės sąskaitoje – 25 taškai (2/8 dvit., 5/8 trit., 6/8 baud.), 6 rezultatyvūs perdavimai, po 4 atkovotus ir perimtus kamuolius bei 25 naudingumo balai.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Calebas Agada pelnė du taškus ir Nigerijos atsilikimas siekė tik 4 taškus (54:58).

Kitoje aikštės pusėje Millsas įskraidino tritaškį, tolimą metimą pridėjo Mattise'as Thybulle ir Australija kontroliavo situaciją – 64:56.

Chimezie Metu neleistinai stabdžius Matthew Dellavedovą, teisėjai skyrė nesportinę pražangą, o už emocijas technine pražanga nubaudė ir pačią komandą.

Australijos rinktinė pasinaudojo šiuo momentu ir spurtavusi atitrūko per 16 taškų (74:58).

Australai suklydo 22 kartus, o Nigerijos atstovai – 24. Pralaimėjusieji nuo baudos metimų linijos realizavo tik 50 proc. bandymų (12 iš 24).

Ekpe Udoh Nigerijos gretose žaidė tik puspenktos minutės, o išėjimas į aikštę ketvirtajame kėlinyje baigėsi nesėkmingai – puolėjas patyrė kojos traumą.

Australijos rinktinė: Patty Millsas 25 (5/8 trit.), Dante Exumas (5 kld.) ir Joe Inglesas (2/5 trit.) – po 11, Nicas Kay 10 (8 atk. kam.).

Nigerijos rinktinė: Obi Emegano 12 (3/4 trit.), Jordanas Nwora 10, Joshas Okogie 9.

Kitose B grupės sekmadienio rungtynėse Italija 92:82 nugalėjo Vokietiją. Trečiadienį australai susitiks su Italija, o Nigerija – su Vokietija.