Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Pasirengimą sezonui pradėję „Žalgiris-2“ krepšininkai sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes. Vytauto Pliaugos auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 80:84 (18:28, 18:11, 17:24, 27:21) pralaimėjo LKL komandai Prienų „Labas GAS“.

Dvikovą Kaune sėkmingiau pradėjo svečiai, o jauniesiems žalgiriečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus – 1:13. Vis tik vėliau žalgiriečių puolimas įsibėgėjo, tačiau gynyboje su varžovais kilo problemų (18:28).

Antrame ketvirtyje situacija kaip reikiant pagerėjo, kadangi Kajaus Kublicko ir Liutauro Lelevičiaus vedami kauniečiai beveik panaikino dviženklį deficitą ir po dviejų kėlinių atsiliko vos trimis taškais – 36:39.

Po pertraukos labiau patyrę varžovai vėl perėmė iniciatyvą ir, naudodamiesi pranašumu po krepšiu, susigrąžino dviženklį pranašumą – 53:63.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Pliaugos komanda nieko ilgai nelaukusi vėl priartėjo ir iki pat susitikimo pabaigos kvėpavo varžovams į nugarą. Tiesa, rungtynių pabaigą geriau sužaidę svečiai vis tik buvo pranašesni – 80:84.

Labiausiai koją žalgiriečiams kišo dvitaškių metimų taiklumas – iš toli 50 proc. taiklumu atakavę kauniečiai dvitaškius metė vos 35,9 proc. taiklumu. Šeimininkai taip pat prametė 11 baudos metimų ir 20 kartų suklydo.

Geriausią pasirodymą Kauno komandoje surengė 16-metis Kajus Kublickas. Per beveik 25 ant parketo praleistas minutes jis pelnė 23 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius, taip surinkdamas net 28 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse Prienų komandai nepadėjo legionieriai Vasa Pušica ir Juwanas Durhamas bei FIBA 3x3 pasaulio čempionate dalyvavęs Mintautas Mockus.

„Žalgiris-2“: Kajus Kublickas 23 (7 rez. perd., 4 atk. kam.), Liutauras Lelevičius 16, Ugnius Jaruševičius 8 (6 atk. kam.), Nedas Montvila 8, Motiejus Krivas 7 (11 atk. kam.), Gytis Nemeikša (5 atk. kam.) ir Dominykas Butka – po 6.

„Labas GAS“: Ignas Sargiūnas ir Jovanas Kljajičius – po 16, Rapolas Ivanauskas 13, Rokas Gadiliauskas ir Tobiasas Borgas – po 11.