Nuotr.: Basketnews/D.Repečka

Triuškinančią pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterbugo „Zenit“ klubas.

Xavi Pascualio auklėtiniai Kipre 79:51 (15:21, 26:7, 27:8, 11:15) sutriuškino Lavrijaus „Megabolt“ krepšininkus.

Kuzminskas per 13,5 minutės surinko 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), 2 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius 1 klaidą ir 7 naudingumo balus.

Kitas „Zenit“ lietuvis Gudaitis per 8 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, 5 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pažangas ir surinko 8 naudingumo balus.

Rezultatyviausias Rusijos ekipos gretose buvo Sergejus Karasiovas, surinkęs 11 taškų (1/4 dvit., 3/5 trit.), 3 atkovotus bei 2 prarastus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 12 naudingumo balų.

„Zenit“: Sergejus Karasiovas 11 (5 rez. perd.), Alexas Poythressas, Conneris Frankampas ir Jordanas Mickey po 10, Mateušas Ponitka ir Shabazzas Napier (4 rez. perd.) po 7.

„Megabolt“: Marcusas Lewisas 10, Tysonas Carteris 9 (5 kl.), Jerry Smithas 7.